Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki, hogy 18 év körüli szűz...

Ciki, hogy 18 év körüli szűz lánnyal ismerkedne egy komoly, határozott, normális felfogású 32 éves fiú?

Figyelt kérdés
Én egy csendes, visszahúzódó lányt szeretnék, akinek még nem volt komolyabb kapcsolata, tehát még szűz. Amikor ismerkedni próbálok, pl. azok a lányok akik NEM szűzek, azt mondják, hogy "úgysem találsz ilyet, én nem vagyok elég jó neked?!" Amúgy én tényleg komoly kapcsolatot szeretnék, nem egy bulizós, nagyszájú, beképzelt lányt! Szerintetek tényleg nincs esélyem?
2011. dec. 16. 20:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
28%
21 évesen nősültem, most vagyok 36 én kb 20 tól vallottam magam férfinak. Te meg jössz itt 32 éves fiú? Mond te normális vagy?Álomvilágban élsz, ébredj fel!!!!
2011. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten azért kell a lány, mert szűz. Inkább úgy fogalmaznék, ha szűz, akkor másképp nézek rá, és értékesebb számomra! Mivel pedig mindenki olyan párt keres, aki az ő számára fontos, és értékes, emiatt ez ilyen belső elvárás lett nálam. Vagy talán ez garancia is nekem arra, hogy nem egy szélcsap lánnyal állok szemben.

A szexuális összehasonlítás hiánya ebből a helyzetből adódik, de NEM azért szeretnék szűz lányt mert még soha nem volt együtt úgy senkivel. Inkább az a helyzet, hogy mivel még nem volt együtt senkivel, ezért nem tud és szerintem nem is akar másokkal összehasonlítani. Ha ugyanis a lánynak az lenne a célja, hogy engem másokkal összehasonlítgasson, akkor ő emiatt már éppen egy olyan személyiség lenne, akire nekem nincs szükségem. Tehát ilyen értelemben valóban igyekszem elkerülni a szexuális összehasonlítgatást. Hiszen ebből az következik, hogy a lány szélcsap, s mint mondtam, pont ilyen lányokat szeretnék elkerülni...

2011. dec. 16. 20:44
 13/22 anonim ***** válasza:
89%

Értem, szóval azért akarsz fiatal szűz lányt, mert önbizalmi problémáid vannak, és ha van összehasolítási alapja, akkor félsz, hogy esetleg nem felelsz meg.

Szerintem ezen a problémán kéne először dolgoznod, mert amit szeretnél, az olyan kabátot a gombhoz dolog. Nyilván nem volt még ilyen kapcsolatod, de most gondolj bele, hogy 14 év korkülönbség, nagyon sok, egész más világ, más neveltetés egy mai 18 éves, mint te.

Ráadásul az, hogy 18 éves koráig nem volt senkije, nem garancia arra, hogy nem csélcsap. Esetleg csak lehetősége nem volt rá, hogy az legyen. Mondom, nem így kéne ezt kezelni, magadnak kéne megoldanod a gondodat (pszichológus?), hogy egy hasonló korú nő mellett is érezhesd magad férfinak.

2011. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%
Még valamit: azért is az eredeti probléma megoldását javasolnám, mert leszel te 42 éves is, meg 52 éves is. Akkor is 18 éveseket fogsz keresni magadnak...? Gondold ezt végig.
2011. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Mire 42 leszek vagy 52 addigra már régen megnősültem, mert megtalálom a párom akinek én kellek, és Aki nekem kell, tehát ez a probléma már nem lesz aktuális...
2011. dec. 16. 20:58
 16/22 anonim ***** válasza:
91%
Magyarul 32évesen nem tudsz összeszedni magadnak egy korban hozzád illő barátnőt. Ezért hajtasz egy kis 18éves szűzre, mert ő nem tudja milyen egy igazi férfi és simán eltudod kápráztatni az autóddal stb. Bocsi, de ez szánalmas...
2011. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Nem az a kérdés, hogy 32 évesen nem tudok-e összeszedni magadmak egy korban hozzám illő barátnőt, hanem az, hogy akarok-e? Eleve ki mondja azt meg, hogy ki az aki korban hozzám illik?

Mi van ha én úgy gondolom, hogy a 18 éves illik hozzám?! Sok híres ember is van, akik hazások, és sok év van közöttük!

Nem "hajtok egy kis 18 éves szűzre" és hidd el, hogy olyan kocsim van, amivel nem nagyon tudnám elkápráztatni... :)

2011. dec. 16. 21:19
 18/22 anonim ***** válasza:
56%
a hires emberek nem nagyon hazasodnak szerelembol 20 evvel fiatalabb csitrivel...
2011. dec. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%

Aki 32 évesen fiúnak nevezi magát, az elég esélyes, hogy képtelen lenne megfelelni egy 22-28 éves NŐ elvárásainak.

Mert ők FÉRFIT akarnak maguk mellé.

Ezért a 32 éves "fiú" inkább 18 éves, tapasztalatlan, csendes, irányítható lánykákkal próbálkozik, mert ott nincs kockázat. Csak azt felejti el, hogy a mai 18 évesek is érett férfit keresnek már. Ő meg nagy eséllyel nem az, csak egy "komoly" kapcsolattól várja azt, hogy érettebb lesz ő maga is.

2011. dec. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
89%

Aki 32 évesen még ilyen problémákkal küzd, magánélete ilyen szinten rekedt meg, magát kisfiúnak tartja, az 42 évesen sem lesz férfi. Közben persze felette is elrepül az idő, a korban hozzáillő nők elfogynak, lekötik magukat.

Ezt a kétségbeesett keresgélést 22 évesen kellett volna elkezdeni.

2011. dec. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!