Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kinek neznetek egy olyan...

Kinek neznetek egy olyan lanyt aki olyan sraccal vesziti el szuzesseguket akivel nem jarnak csak egy alkalom az egesz es kesz? ! Megvetnetek vagy esetleg ez mar normalis ebben a vilagban? !

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 10:53
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenki maga dönti el, hogy kivel veszíti el. Azzal veszítsd el, akit alkalmasnak találsz a dologra, nem kell sőt szerintem nem szabad az alapján dönteni, hogy manapság hogy történik meg az ilyesmi. Ha te abban a személyben megbízol és tényleg szeretnéd vele - szerintem jöhet. De hogy csak úgy veszítsd el, hogy legyen elveszítve valakivel akkor ne... bár ez csak az én véleményem. Mi még várunk a barátommal minimum másfél évet, meg sem fordulna ilyesmi a fejemben, hogy olyannal veszítsem el akivel nem járunk csak épp egy éjszakára. Szerintem minden lány számára fontos a bizalom. Ki tudja ha odakerültök erőszakos lesz veled meg minden... akkor most mi éri meg? (15/L)
2009. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Hmm`az a helyzet hogy nagyon megtetszett egy srac.. msn nen beszelunk.. es mar szoba kerult hogy talalkozzunk is.. de ugy veszem eszre hogy szeret szorakozni.. es felek hogy lehet csak 1 alkalomra lennek jo neki.. a leghosszabb kapcsolata 5 honap volt.. nagyon orulnek ha en is osszejonnek vele es fel evet jarnank legalabb.. csak azert felek.. de ha megkivanjuk egymast es megtortenik a dolog es aztan csakannyi lesz.. ?!

felek hogy majd mit gondolnak masok ha kifog derulni`.. :-S

2009. ápr. 17. 11:03
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha egy ilyen sráccal "veteted el", akkor tényleg csak elveteted. Véleményem szerint olyannak add oda, akit szeretsz. Nem kell, hogy utána egész életetekben együtt legyetek, nem kell, hogy ő legyen az igazi, de akkor, és ott, tudd, hogy szereted, és nem jár azon a fejed, hogy nem fogod szeretni. A szüzességet csak egyszer adhatod egy valakinek. És nem szégyen, ha megvan. Sőt.
2009. ápr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
11.05-ös válazsoló vagyok. Még valamit hozzátennék. Ha azt mondod, hogy "legalább fél évig", az valahogy nem oké. Úgy érzem, neked csak kell egy pasi, hogy elmondhasd, volt. "Fél évig jártunk..." Így ne.
2009. ápr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Hát szerintem az majd ki fog derülni a viselkedéséből ha találkoztok. Miért nem randiztok? Ha meg te nem szeretnél vele lefeküdni, ne feküdj le vele. Ismerjétek meg jobban egymást... ha kellesz neki akkor úgyis sok mindent meg fog tenni érted. Beszélgessetek őszintén. Nálunk full-őszinteség van a barátommal, és ez ad egy nagyon szilárd alapot a kapcsolatunknak. Beszéljetek mindenről, és szerintem úgy ki fog derülni. Bár lehet, hogy ennek több idő kell. Ha meg úgy látod, hogy elmondaná másoknak, akkor én alapból nem feküdnék le vele, mert a szex az egy nagyon bizalmas dolog... Ez az én véleményem. (15/L)
2009. ápr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Azzal veteted el a szüzességedet, akivel akarod.Ha úgy gondolod, hogy a srác a megfelelő partner, akkor vele, ha meg nem úgy gondolod, akkor mással...Nem fog szólni senki semmit, ha megteszed, csak a barátnőidet, az anyucit meg a nagymamit hagyd ki a dologból...nem tartozik rájuk...csak rád, meg a partneredre!
2009. ápr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a szexuális életedhez senkinek semmi köze. Úgyis megtörénhet az első alkalom, hogy nem jársz az illetővel. Ha meg van kettőtök között a bizalom, és készen állsz, akkor ugyanolyan szép lehet mintha járnátok. Természetesen beszéljétek meg előre, hogy hogyan tervezitek ezt a dolgot ( kapcsolat/egyéjszakás), mindkettő lehet nagyon szép, és rettenetes is, a hozzáálláson múlik az egész. Ha az egyéjszakás mellett döntötök, akkor viszont vigyázz, nehogy érzelmileg belekeveredj, mivel a testiséget nem szabad összekeverni a szerelemmel.
2009. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Ha már így tetted fel a kérdést, hogy "Kinek néznétek...", akkor szerintem tisztában vagy a dolgokkal te magad is. Pontosan annak, akinek gondolod, amiért így tetted fel a kérdést. Én még azokat a lányokat is annak tartom, akiknek ha nincs párjuk, haverokkal, ismerősökkel, ne adj isten ismeretlenekkel összefekszenek, csak mert nem képesek várni a szerelemre és "nem bírják ki" szex nélkül. Persze mindenki azt csinál, amit akar, tényleg senkinek semmi köze a másik szexuális életéhez, de ugyanígy lehet bárkinek bármi a véleménye. Hát az enyém jócskán negatív, bocsi :)
2009. ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Rajtad múlik ez, hisz ez mindenkinek a magánügye. Én inkább várnék a helyedben, de ha te is csak 1 éjszakát akarsz, akkor menj bele, de lehet, hogy később meg fogod ezt bánni.
2009. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Koszike a valasozkat!!1

es nem majd talalkozgatni fogunk az biztos!!

de en ugy erzem nekem o lenne az igazi.. rengeteget beszeltunk mar es az en izleesem es mindenbe egyezunk.. es csak azert kerdeztem lehet nem jol tettem fel a kerdest.. de valahogy ugy ertettem hogy ha osszejovunk es mondjuk par het mulva megis megtortenik mert kivanjuk egymast.. es aztan elhagy akkor ti minek hinnetek ?!Lehet sot biztos naiv vagyok de ugy erzem nagyon kell ez a srac nekem !! es valahogy midnent megtennek erte.. meg azt is :( ha csak egyszer lennek egyutt csak legyunk!!

2009. ápr. 17. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!