Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Olyan lányt keresek aki...

Olyan lányt keresek aki pénzért elvenné a szüzességem. Hol találok ilyet? Egy 22 éves szüzfiu.

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha Budapesten laksz, akkor Fóti kivezető út? Vagy Rákóczi tér? :D
2009. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Pénzért? Mi jó van abba??

Miért nem keresel egy olyan lányt, aki szeret??

22 éves vagy, állj a talpadra, és ne csak nézz, hanem láss is!A szépség belülről is jöhet...!

Még van időd, válogasd meg kikkel szeretkezel, mert megbánhatod később hogy nem egy rendes, szép lánnyal vesztetted el! Az első mindenkiben megmarad! A gyerekeidnek is ezt a példát fogod mondani? Szerintem nem! Sok sikert!=)

2009. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Jaaj ne hulyeskedjeeeel!!!!

Ha en osszejonnek(szuzen)egy szuz fiuval tudod mennyire orulnek neki??

Ez egy kincs es nehogy mar minden jottmentnek odaad.!!

Mit gondolsz majd a szerelmeddel mennyire ossze fog ez titeket kapcsolni?:D

Ne butaskodj!Felnott ember vagy:)

2009. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2009. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
A kvrvák jó megoldásnak tűnhetnek először, de nagyon könnyű "rákapni", és az egész további szexuális életedre kihathat a dolog. Saját tapasztalat... A helyedben nem a fizetős módon veszíteném el, hidd el, hogy érdemes várni. 22 évesen nyilván nehéz, de megéri. A kezdeti tanulási időszak a "kötelező rossz", de a szexualitást úgyis élete végéig tanulja az ember. :)
2009. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ingyen is kapsz nyugi...

Discoba elmész, teli van piás csajokkal, akik arra várnak, hogy egy csomó pasi betömködje a lyukukat...

Komolyan!!!

17/L

2009. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: Nagyon szeretnék már ilyen lányokkal lenni, tapasztalatból mondtad vagy csak sértődékenységből? Sajnos hazug, prűd csajokkal összehoz a sors, de ilyen vagány csajokkal akiket az első éjszaka magamévá tehetnék még nem láttam. Pedig sokkal többet érnek mint pár hülye ribanc, aki csak az agyadat húzza aztán meg lelécel mással...
2009. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Én szívesen. ;)
2009. máj. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
79%
Írj, ha akarsz. :D Az előző voltam.
2009. máj. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
rosszlányok.hu
2010. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!