Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves szűz pasi vagyok....

22 éves szűz pasi vagyok. Anyukám is már arra buzdít hogy inkább már veszítsem el prostival, akár fizeti is a luxusK-t. Most mi legyen? :/

Figyelt kérdés
Nem igazán volt eddig még kapcsolatom, nyilván nem is ok nélkül. Nem vagyok Brad Pitt kinézetű. De azért elég gáz hogy prostival kell elvesztenem, mert azokat már annyian dugták, meg többségül elég ronda. Ismer valaki olyan prostituáltat aki szép és igényes, lehet akár nagyon drága is úgysem én fizetem. :D
2012. jan. 25. 14:18
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Nézelődj a rosszlányokon:D Biztos találsz kedvedre valót. LoL
2012. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 Timi: ) ***** válasza:
74%
Ne haragudj meg,de szerintem inkább VÁRJ még,minthogy egy ócska ribancnak add azt,amit másnak szerelemből adhatnál!
2012. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim válasza:
67%
Látom van neted ,ha ide tudsz írni. Tele van a net szebbnél szebb kur*ákkal ,nagyon nem igaz ,hogy mind ronda, csak nézz körül!
2012. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
41%
Felesleges várni ezekre az érzelmi nyomorék való világ fan lányokra. Nyugodtan menj el qrvázni, főleg, ha más fizeti. Aztán nyöszöröghetnek a lányok, hogy nem tudnak rajtad többet vigyorogni, mert már nem vagy szűz.
2012. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim válasza:
62%
küldesz nekem egy képet magadról?:D
2012. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
beszamolok.com
2012. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
81%
beszarok ilyet még nem halottam anyu fizeti a prostit lol -.-""
2012. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
85%

Először is: le vagyok sokkolva, hogy megosztod anyukáddal a nemi életedet (még ha szűz is vagy), ehhez igazán nincs sok köze :S


Másodszor meg örömlányra pazarolni ilyen fiatalon a tested szintén hülyeség, rengeteg fiú rohangál kint a nagy világban akik nem Brad Pitt külsővel rendelkeznek, és mégis akad a horogra valaki.

A fizetős szexmunkások öreg kiégett férfiaknak valók. Nem neked!!!


21/F

2012. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
65%
Te 22 évesen anyucival beszéled meg ezt a kérdést? És anyuci így reagál? Mega LOL!!! Vigyázz mert a következő az lesz, hogy felajánlja, hogy ő segít rajtad :-P :-D :-D
2012. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
43%

itt van neked....csak egy jótanács nézd meg hová dugod mert harap..:D


[link]

2012. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!