Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves szűz pasi vagyok....

22 éves szűz pasi vagyok. Anyukám is már arra buzdít hogy inkább már veszítsem el prostival, akár fizeti is a luxusK-t. Most mi legyen? :/

Figyelt kérdés
Nem igazán volt eddig még kapcsolatom, nyilván nem is ok nélkül. Nem vagyok Brad Pitt kinézetű. De azért elég gáz hogy prostival kell elvesztenem, mert azokat már annyian dugták, meg többségül elég ronda. Ismer valaki olyan prostituáltat aki szép és igényes, lehet akár nagyon drága is úgysem én fizetem. :D
2012. jan. 25. 14:18
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Szia. Nehogy fizess egy k*nak, csak hogy elmondhassad magadról, hogy már nem vagy szűz. Ez nagyon gáz lenne... Miért nem várod meg az igazit? Vagy legalább valaki olyat, aki ismer. Amúgy meg külföldön pénzért árulják. Jó kis üzlet szerintem :D
2012. jún. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim válasza:
Nő a szüzességét árulhatja , de férfié kinek kellene pénzért? :D
2012. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
pont azért amiért egy pasinak a nőé...
2012. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim válasza:
Azért vannak lényegi különbségek.Ott kezdődik ,hogy egy férfin nincs fizikai jele a szüzességnek ,bárki hazudhatja. Szóval ezért sem fog egy fillért se adni senki.Nőnek meg főként semmi érdeke egy bénázó fél perc alatt elmenő pasiért még fizetni is.De ha tudsz ilyen nőket szóljál,kellene egy kis pénz:D
2012. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz hogy főleg ide ne járj segítségért ez a sok p..cs nem fog tanácsot adni neked, hanem még lejjebb süllyedsz mert teljesen hülyét csinálsz magadból általuk, ha van egy haverod aki jó a lányoknál keresd fel őt, ezt meg felejtsd el én , speciel csak röhögni járok ide.
2012. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Nah szűz vagy még? :D
2012. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
videkilanyok.hu-n nézelődj, a fórumon vannak élménybeszámolók, ha leírod h mit vársz el, 1-2 tapasztalatbb róka talán tud is ajánlani valakit :)
2012. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Én meg 30 éves létemre vagyok még az.

Az elég durva, hogy még anyád is támogatná ezt az akciót. A fentebb említett oldalakon ha tényleg nem találsz magadnak EGYETLEN EGYET sem, akkor elképzelhető, hogy nem is a lányokat szereted. Szerintem tele vannak szebbnél szebb lányokkal is. Közel sem olyanok, mint amilyenek az utcákon szoktak "szolgáltatni".

2012. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Menj el prostihoz. Ha ingyen rib..ok lexarnak, akkor keres fel egy hivatásosat, persze ha az erkölcsöd és a lelked elbírja. Különbség egyébként majdnem semmi.
2012. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Bár az én szüleim lennének ilyenek...
2012. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!