Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lehet? Egy szűz lány...

Hogy lehet? Egy szűz lány terhes? Olvastam hogy volt rá példa, hogy lehet? Óndos újjal a hüvelyébe nyúlkálnak/nyúl magának? SZŰZEN CSAK ÍGY LEHETSÉGES NEM? Vagy ha pénisz 1cm bent van és úgy be kérül? Vagy a vagina bemenethez tartsa és be folyik?

Figyelt kérdés

És ha csak a két partner, pl: A lány a fiú makkját az ö csíklójához érinti és egy két pár percre dörgöli a csíklójához elöváladékos lesz neki, nem lehet terhes úgye? Mert én velem ez történt pontosan így, de a fiatal korom miatt nagyon MEG bántam csúpán maximum öt hét alkalomal úgyan így úgyan ez semmi más, és én úgy tudom nem.

Kérlek ne ítéljetek el, én csak kérek töletek sok sok meg értö nyugtató kommenteket/válaszokat!


2012. febr. 2. 20:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Látszik,hogy egy taknyos kolyok vagy.Miért nem bírod már felfogni,amiket írnak neked.

Nem valószínu,hogy terhes vagy,de ha ennyire fosol,akkor csinálj terhességi tesztet vagy menj el nogyógyászhoz.

És máskor húzz a barátod farkára gumit,ha ennyire félsz a terhességtol,na meg a nemi betegségektol is véd.Azt hiszed,ha századszorra is felteszed ide a kérdésed,megoldod vele a dolgot.

De szerintem ilyen éretlen felfogással,jobban tennéd,ha visszamennél barbizni.

Nem kell buntudatot érezned,azért mert pettingeltek a barátoddal,inkább ezentúl viselkedjetek felelosségteljesebben,védekezzetek.Így nem lesz min aggódni.

2012. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves a barátod?
2012. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az iskolában nem tanítanak biológiát?
2012. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
39%
Hagyjátok már békén szerencsétlent. Hülyeséget csinált, ő is tudja; nincs szüksége az oltásra. A kérdésére válaszoljatok.
2012. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

De van az iskolàban biòlogia òra, de hogy àljak oda a tanàr elè hogy ez törtè? Ki dobna a közèp iskola ablakàn tuti, de amit tanùltam azok alapjàn az a fejembe van hogy kell babàt csinàlni ès azt is tudom ezel amit csinàltuk akor lett volna 1% esèly ha az elövàladék be folyt volna a hüvelybe de ez nem törtènt meg tehàt 0% esély rà, de azèrt gondoltam meg kèrdezem már csak azèrt is mert büntudatom van.

Köszönöm az óltàsokat! Csak normàlis vàlaszokat vàrok ès ha kapnèk meg is köszönèm.

2012. febr. 3. 19:28
 16/28 anonim ***** válasza:

Azt hittem lány vagy,mert pár ilyen kérdést már olvastam itt,amit egy lány írt ki.

Szerintem sem terhes,de ha ennyire aggódtok,akkor menjen el nogyógyászhoz vagy vegyetek tesztet.

Ha ennyire aggódtok,akkor nem itt kellene problémázni,hanem utánajárni a dolgoknak.Te is tudod,hogy van megoldás,de úgy látom jobban szeretsz siránkozni.

Vegyél egy tesztet,hogy megnyugodj.

Nem kell buntudatot érezned,azért mert kielégítitek egymás vágyait.De ha nem akartok minden petting után ilyenen aggódni,akkor húzzatok gumit.

Nemcsak a terhességtol véd,meg,hanem a nemi betegségektol is.

És akkor szexeljetek,amikor úgy érzitek,hogy elég felkészultek és érettek vagytok rá,és mind a ketten akarjátok.

Volt már a barátnod nogyógyásznál?Mert szerintem minden tininek ki kéne vizsgáltatnia magát,mielott elkezd seuális életet élni.Nem kell,hogy betegnek érezze magát,de jobb megelozni a bajt.És a nogyógyász felvilágosítást tud adni a fogamzásgátlásról,és egyéb sexuális jellegu kérdésekrol.

2012. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Itt ennél a témánál, hol a lány ír, hol a fiú. A lány 12 éves , a fiúcska 14. Legalább már 7-8 topic van nyitva ugyanazzal a kérdéssel.
2012. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál normális választ,de úgy látszik hosszú a vezeték,és nem jut el az agyadig.
2012. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
Fuj...
2012. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
90%
nyomorékok
2012. febr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!