Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lehet? Egy szűz lány...

Hogy lehet? Egy szűz lány terhes? Olvastam hogy volt rá példa, hogy lehet? Óndos újjal a hüvelyébe nyúlkálnak/nyúl magának? SZŰZEN CSAK ÍGY LEHETSÉGES NEM? Vagy ha pénisz 1cm bent van és úgy be kérül? Vagy a vagina bemenethez tartsa és be folyik?

Figyelt kérdés

És ha csak a két partner, pl: A lány a fiú makkját az ö csíklójához érinti és egy két pár percre dörgöli a csíklójához elöváladékos lesz neki, nem lehet terhes úgye? Mert én velem ez történt pontosan így, de a fiatal korom miatt nagyon MEG bántam csúpán maximum öt hét alkalomal úgyan így úgyan ez semmi más, és én úgy tudom nem.

Kérlek ne ítéljetek el, én csak kérek töletek sok sok meg értö nyugtató kommenteket/válaszokat!


2012. febr. 2. 20:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

HÁNYSZOR FOGOD MÉG EZT MEGKÉRDEZNI??????

BÁRHOGY FOGALMAZOD ÁT, ANNYIRA BARBÁR FOGALMAZÁSI STÍLUSOD VAN, HOGY AZONNAL RÁLEHET ISMERNI, HOGY TE ÍRTAD?

A barátnőd sajnos terhes, ikreket vár. Az este beszéltem vele.

2012. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Szedd össze a gondolataidat és fogalmazd meg az egészet érthetően. Ha egy dokit kérdeznél szerintem jobban járnál, nem fog elzavarni.
2012. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
100%
erre csak egyetlen egy orvosi estet tudunk, ami nagyjából 2000 éve történt, mikor "Szűz" Mária teherbe esett, és világra hozta Jézust. lehet a csajod a megszüli a zsidók megváltóját. szerintem bontsatok pezsgőt
2012. febr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Jó előre még a Bibliás témához visszatérve, igen volt így akkor, de Jézus halála után már nem történtek csodák, olvasd el az Újszövetség további részeit is!
2012. febr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 SzéptüzekLángja válasza:
73%
úúúúgy díjazom aki türelmesen tud válaszolni egy ilyen szerencse csomagnak! Nekem a véleményem/válaszom: mindenképpen terhes a csajod meg te is, mert hát a schwarcis filmbe is terhes lett a csávó, kb ennyi hitele van a bibliának is!(bocsi elvetemült hittérítők)úh. csinál tesztet te is:D
2012. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

B*zmeg ennyire hogy lehet vki nyomorék??????

Én pl bármennyire be vok baszva annyi mindig vn bennem h GUMIT HÚZOK ennyi eszed neked is lehetne ha idősebb vagy 12 nél.

2012. júl. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Hé, te kérdésfelvető!

Kérdezd meg Istent és Szűz Máriát. Ők pontosan tudják a választ.

2012. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Akkor nagy az esélye ha Máriának hívnak😂
márc. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!