Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15/L korai lenne elvesztenem...

15/L korai lenne elvesztenem a szüzességem? (lent)

Figyelt kérdés

A barátom 18 éves és már nem szűz. Én még az vagyok és úgy érzem még nem vagyok elég "érett" arra, hogy elveszítsem. Már mondtam is neki, de szerinte már igen. Petting már volt.

Szerintetek várjak még vagy ne? (4 hónapja járunk)


2012. febr. 5. 00:14
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
enis voltam regen ilyen hejzetben.. 15 voltam es 20 eves baratom volt.. nekem is mondta.. de mi 10 honapot voltunk egyutt.. es megsem volt semmi... nem mertem 15 eves fejjel belemenni.. de nagyon orulok neki.. buszke vagyok ra..
2012. febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Azt, hogy elvesztheted-e már a szüzességedet, csak te érzed. De jól gondold át! Ilyen tényleg csak egyszer van egy életben! Én még várnék vele amúgy is... 4 hónap v.kivel még nem elég sok.
2012. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
én is 15/L vagyok... Nekem a barátom hallani sem akar a szexről... 20 éves. Azt gondoltam, hogy mivel ő idősebb szüksége van az "e" féle kényeztetésre... Bele is kezdtünk.. de amikor kigomboltam az ingét leállított... Azt hittem nem tetszek neki.. de aztán megbeszéltük és szerinte korai még... Mármint nekem... Ő azt mondta bármeddig tud várni:) Persze, hogy ezt mondta, még jobban szeretném... De jobb így hogy nem tettük meg:) Utólag beláttam igaza van :)
2012. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
16/L : Anyudék biztos büszkék rád, benned is már csak tapsolni lehet, lábbal...
2012. ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!