Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális ha 14 éves koromban...

Normális ha 14 éves koromban vesztettem el a szüzességemet egy olyan fiúval akit nagyon szeretek?

Figyelt kérdés
5 hónapig jártunk és utána feküdtünk le. a mai napig együtt vagyunk, csak mindenhonnan visszahallom, h kicsit korai volt. de nem bántam meg én sem, ő sem. nem tudom h normális-e ilyen korban
2009. jún. 2. 23:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló, igazad van a védekezéssel kapcsolatban, de szerintem az az élmény, hogy a szerelmeddel együtt lehetsz (mármint az ágyban), az egy olyan fenomenális élmény (legalábbis számomra mindig is az volt), ami megér annyit, hogy a védekezéssel kelljen foglalkozni. És ha ők ezt az egészet felelősségteljesen tudják csinálni, akkor semmi gond nincs evvel.
2009. jún. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
viszont nem válaszoltál, hogy mennyi ideje vagytok együtt... Mert ha azt mondod, 5 hónap után feküdtél le vele, de azóta csak 1 hónap telt el...
2009. jún. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
A szavaidból azt vettem ki, hogy elég értelmesen látod a dolgokat, ugyhogy szerintem nincs ezzel semmi baj. Ha úgy érezted hogy készen állsz rá és úgy tetted meg, akkor nincs mit megbánni. Mióta vagytok együtt?
2009. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Tudom hogy modern korban élünk, de azért szerintem még korai ilyen fiatalon kezdeni. Amúgy meg én pl megbántam az elsőt tehát...meg lehet bánni, ha nem olyannal vagy először aki tényleg szeret, mert én pl már 16 voltam de még nem akartam szexuális életet élni, de az exem megzsarolt...

De hogyha szeretitek egymást akkor nincs gond, és ne foglalkozz mások véleményével, sőt nem is kell tudniuk ilyesmikről.

2009. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

07:25

Hidd el tudom, miről beszélek én is azért csináltam/csinálom, hogy közel lehessek a szerelmemhez, 16 éves korom óta. De néha még ezt is kicsit korainak találom így évekkel utána, szerintem tizenévesen minél később, annál jobb, annál tovább vagy gondtalan fiatal. De ez mindenkinek a maga választása, csak épp ezért egy 14 éves gyerek... Nem látja előre a dolgokat. Na mindegy, majd rájön, attól még nem muszáj megbánni, én se bántam meg.

2009. jún. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is okosnak tűnsz és nem kell megbánni, mert a megbánástól nem fog változni semmi. Csak a lelkiismereted, ha rossznak érzed. De mivel, hogy nem érzed rossznak....:D Szóval tök jó, hogy azzal voltál együtt akit szeretsz első alkalommal. Vannak emberek akik huszonvalahány évesen vesztik el mégis 2 hónap után rájönnek hogy ez nem szerelem volt...


Szval szerintem fölöslegesen tetted fel ezt a kérdést :D

2009. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az utolsóval teljesen egyetértek. Attól, hogy valaki huszonévesen veszti el a szüzességét, még nem garancia arra, hogy a szerelmével teszi, és aki 14 évesen veszti el, az is lehet szerelmes.
2009. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
2007 márciusában jöttünk össze és a mai napig együtt vagyunk és szeretjük egymást.:)
2009. jún. 8. 00:39
 19/20 anonim válasza:
3 év telt el azóta. Mi van veletek?
2012. márc. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 maxima2005 válasza:
én már baba koromban is olyan Don Huan voltam hogy 1 órával születésem után m megdugtam az ápolónőt
2012. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!