Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 1 hónapja feküdtem le a...

1 hónapja feküdtem le a barátommal és nem merek el menni nőgyógyászhoz mert akkor anyum megtudja hogy már nem vagyok szűz! Meg lehet kérni a doktort hogy ne írja rá hogy tág vagina?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 17:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"tág vagina" ? :))))


A vagina alapesetben mindenkinek olyan amilyen. Van akinek tág, van akinek szűk. Ha nemi életet élsz, akkor sem tágul ki, ( nem olyan mint az óvszer vagy a nylon-harisnya, egyszer felhúzod és onnantól nem nyeri vissza a rugalmasságát :DD )... csak szex közben.


Látom azért 16 évesen is elég éretlen vagy a szexhez... A saját testeddel nem vagy tisztában!

2009. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

köszönöm viki meg nyugtattál!

és van lehetőség el menni vele és biztos eljön szivesen!

2009. jún. 3. 18:53
 13/26 A kérdező kommentje:
tudom h vissza nyeri de a legjobb bnőm úgy bukott le hogy a leletre irta az orvos h tág vagina!
2009. jún. 3. 18:55
 14/26 anonim ***** válasza:
Ha valamit a leletre ír, akkor az a betegség/probléma, nem pedig az hogy szűz-e vagy sem! Tehát a tág vagina nem azt jelentette, hogy nem szűz. Egy leletre ilyet nem írnak. Egyébként szerintem ne hazudj a dokinak, mert te jársz rosszul.
2009. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
értem! oké! köszönöm :) ez hasznos tanács
2009. jún. 3. 19:06
 16/26 anonim ***** válasza:

Fúúú Ezen mit kell annyira izgulni hogy anyuci megtudja?

állj elé mond (majd ha szóba kerül) hogy már nem vagyok szűz és ha elkezd balhézni kérdezd meg tőle hogy te mikor veszítetted el?

2009. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Én is 16 voltam mikor először lefeküdtem a barátommal. Aki most már lassan a férjem lesz. Anyámnak szem rebbenés nélkül elmondtam ő meg nem mondod semmit azt mondta az én dolgom. A szavaidból úgy veszem ki anyukád régi módi típus.

Magyarázd meg neki hogy ez a XXI. század!

2009. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
igen eléggé régi módú és magyarázza mindig h 18 éves koromig várjak! de am is már 7 hónapja együtt vagyok a barátommal szóval nem tom mi olyan anyg baj azzal h meg volt vele deháát ilyen anyum van
2009. jún. 4. 14:52
 19/26 anonim ***** válasza:
Szegényke azért sajnállak. Az én anyukám tök lazán fogadta pedig ő is régi módi egy kicsit. S képzeld elárulok egy titkot most várom az első gyermekemet pedig csak 18 vagyok és anyukám mindenbe támogat. Szerintem akkor is állj elébe és mondd el neki. Ha kiabál akkor meg hagyd ott. Csukd magadra az ajtót.
2009. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

:D az jóó :)

egysszer én is akarok gyereket majd 4év múlva :D és remélem tőle mert imádom és ő is engem :)

2009. jún. 4. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!