Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 1 hónapja feküdtem le a...

1 hónapja feküdtem le a barátommal és nem merek el menni nőgyógyászhoz mert akkor anyum megtudja hogy már nem vagyok szűz! Meg lehet kérni a doktort hogy ne írja rá hogy tág vagina?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 17:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
semmiképp ne hazudj a dokinak, hogy még szűz vagy, mert egy, hogy tudnia kell, hogy úgy álljon hozzád, kettő, a vizsgálatot, ha jól tudom, szűz lányoknál úgy végzi, hogy nem a hüvelyeden nyúl be megtapogatni téged, hanem a végbélnyíláson. és szerintem a hüvelyi megoldás "kellemesebb". kacsától meg egyáltalán nem kell félni, nem fáj, csak érzed, hogy kicsit meg van feszítve, de semmi gáz. anyukádnak pedig mondd azt, amit már többen leírtak előttem, hogy nem szeretnéd, hogy ő is bemenjen, mert ez a te dolgod és majd elmondod neki, mi volt. ja, megsúgom, hogy az én anyukám, annak ellenére, hogy 18 már elmúltam egy ideje, mivel itt lakom még, eléggé beleszól a dolgaimba és azt mondta, hogy nem szedhetek fogitabit. de amikor a nődokinál voltam, akkor felírattam egy úttal és mivel titoktartási kötelezettsége van, nem fogja elmondani anyumnak(mivel egy dokihoz járunk)
2009. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
:) köszönöm :D ez jó tanács
2009. jún. 4. 18:38
 23/26 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az anya ilyenkor nincs bent a vizsgálóban és az orvos nem is mond neki semmit, hanem majd tőled kérdezi meg, hogy szűz vagy-e. Aki szűz, azt nem is szokták nagyon vizsgálgatni. Egyetértek azzal, hogy ez nem olyan nagy szám. Ha már elvesztetted, miért nem vállalod be? Akkor tudtál nagy lány lenni, most meg nem? Ez a tág vagina dolog meg elég hihetetlen, nem hiszem, hogy a szüzességre utal, ugyanis az hidegen hagyja a nőgyógyászt, hogy ki szűz meg ki nem.
2009. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
értem! köszönöm! nem tudom miért nem merem elmondani :S
2009. jún. 5. 22:29
 25/26 anonim válasza:
Szerintem pl a vizsgálóba be sem mehet senkisem csak ő.Felénk legalábbis ez így van xD meg nehogy már... elhiszem,nekem is ugyanaz van mint Anyunak, de ne lesegessen rosszkor rossz helyen :) nem értem,miért akar elvinni Anyukád dokihoz?nekem ez az elég öreg vagy nem éppen valami jó fedősztori...lehet sejt valamit nem?
2009. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
neeem hiszem mert akkor meg mondaná h tudja!
2009. jún. 6. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!