Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok az egy éjszakás...

Mit gondoltok az egy éjszakás kalandokról?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nem járunk,de szimpatizálunk járni nem is fogunk és lehet hogy összejön. 14 lány 15 fiu
2012. febr. 15. 22:41
1 2
 11/16 anonim válasza:

A szexuális tapasztalat is érték. Itt meg is dől a "csak házasság utáni szexelünk"-hozzáállás létjogosultsága.


Másrészt, akinek egy hivatalos papír és egy formális szertartás kell ahhoz, hogy pozitív érzelmeket tudjon táplálni a partnere iránt, az tényleg várjon inkább a szexszel a házasság utánig.

2012. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mekkora hülye vagy! Azt sem tudod, hogy mi az az egy éjszakás kaland!
2012. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Fiatalon lelkiproblémákkal járhat, idősebb korban meg nemi betegségekkel...
2012. febr. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Végülis ha azt nézzük a lélek bármiből helyrejöhet, a nemibaj viszont egy életre megmaradhat!


Szóval szerintem nem hagyjátok ki, ebből is tanultok!


Szerintem ez az amit jobb korán elkövetni, emrt aztán később már nem fogjátok újra, és most még esetleg nem kerülhet az életetekbe, de később akár abba is

(szifilisz, vagy HIV)

2012. febr. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

11! szexuális tapasztalat nélkül szerinted nehéz, vagy nem lehet jó a szex..

Érett gondolkodású, egymásban bízó és egymást kívánó személyek tudnak örömöt okozni egymásnak,akár elsőre is.

Fiatalok, vagy önmagukban bizonytalanok gondolják azt, hogy a technikát el kell sajátítani, mert ha nem vagyok "elég jó az ágyban", akkor beégek és el fognak hagyni..vagy csak nem akarok égőzni egy sort, inkább gyakorlok, h jó legyek benne..

Bizalmi környezetben nem lehet nagy gond, és jó az a tudat, hogy mindent meg tudunk beszélni.

Egyébként is, ami másnak anno jó volt, az nem biztos, hogy a következőnek az lesz a tuti.

És a hangsúly a kívánáson van..ha először vagy egy lánnyal, akkor az agyadat jártatod, és a technikára gondolsz?(amit egyébként nem értek igazán, h szexnél az pontosan mit jelent?!,)meg a korábban tanult dolgokra? én inkább az ösztöneimre hagyatkozom.

Egyébként még vannak ilyen emberek.

2012. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

egy éjszakás kalandok?

egybe kell írni, de min. kötőjellel

2012. máj. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!