Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy ilyen tizenéves lányok (14-15) huszonéves fiúkkal járnak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 11:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nem egészséges dolog. Ilyenkor általában vagy az az eset áll fent, hogy tinifruskák menőzni akarnak az idősebb pasijukkal a barátnőik előtt, vagy az, hogy a lánykák érettebbnek hiszik magukat a koruknál (a tinik nagyrésze ezt hiszi) és úgy gondolják egy szinten vannak egy 20+ évessel.

Általában azért nem működik a dolog, mert egyszerűen a két fél különböző életszakaszban van. Egy tinik nagyrészének még az a legnagyobb gondja, hogy apu nem engedi el őket a dizsibe, meg pikkel rá a matektanár stb, míg egy 20+ éves már sokkal több élettapasztalattal rendelkezik, más dolgok érdeklik, más problémái vannak. Tisztelet persze a kivételnek, merthogy biztos vannak.

2012. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
engem már nem izgat..totál nem érdekel a dolog.
2012. jan. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát szerethetik egymász őszintén, de egy csomóan csak menőzni akarnak....szerintem nem túl jó, más az életük, más gondok...
2012. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
VAlszeg azért mert egy 20+ pasinak már lehet van kocsija mivel furikázza a csajt míg egy 16-7 éves még csak a jogsiról álmodozik.
2012. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
az,hogy az ilyen pasik szánalmasak,és a szexre használják őket, a kislányok,meg éretlen,felelőtlen,buta gyerekek , azt hiszik ettől menőbbek,felnőttebbek lesznek
2012. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azt hogy a többség irigykedik rájuk
2012. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15:24 teljesen egyetértek veled.
2012. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
22%

Akkora hülyeséget írtok evvel, hogy csak azért jönnek össze a tizenévesek idősebbel, hogy menőzzenek persze van olyan, de én például szerelmes lettem egy 22 éves fiúba akit már régóta ismerek. Ja és nem érdekel, hogy van e kocsija:))

15/L

2012. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
utolsó inkább tanulj meg helyesen írni,mellesleg nem normális ha egy 20on évesnek bejön egy 14-15 éves kislány,jobb ha ezzel tisztában vagy,mielőtt,még naivan egy-két kedves szó hallatára besétálsz az ágyába majd másnap már dob...
2012. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Azt h, k*rva mind!!!! :DD
2012. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!