Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Örömlányhoz szeretnék menni,...

Örömlányhoz szeretnék menni, hogy működik ez a dolog?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Én egy 21 éves srác vagyok , és még nem voltam nővel :)

Tudom elég nagy szégyen ez a mai világba , de ennek az az oka hogy félénk vagyok.

Láttam az interneten egy nagyon szép örömlányt , és elhatároztam hogy , elmegyek hozzá.


Ebben a dologban rutinos emberek válaszát várom.


2012. febr. 20. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És utána jobb lesz?
2012. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem szégyen szerintem.

Megtalálod a neten,telefonon egyeztettek,megkérdezed mit vállal és te elmondod mit szeretnél,aztán megegyeztek az árban és felmész hozzá!

2012. febr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha van sok pénzed akkor tegyél egy ajánlatot egy szép csajnak és vele veszítsd el, ne egy ribanccal... :D


Keres egyetemista lányokat 50-60 ezerért már belemennek egy éjszakába...

2012. febr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Van 1-2 oldal ahol a lányok megadják, hogy szüzesség elvéteét is bevállalják. Amúgy ezt mindenképp jelezd a lánynak mert így ő fog majd egy picit irányítani.

Amúgy semmi rossz nincs benne, ha találsz valakit aki szimpatikus felhívod, rákérdezel az árra (kb 10.000Ft). Ez lehet persze kevesebb is. Majd leegyezteted az időpontot és, hogy mit szeretnél majd elmész hozzá. Ott lesz egy tusolás majd a hálószobába mentek és kezdődik az akció :).

2012. febr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az örömlányhoz nem vagy félénk?

Egyáltalán nem szégyen, hogy szűz vagy még.

Különben sincs ez rád írva. Próbálkozzál rendes lányoknál, ők is biztos szüzek még, és együtt gyűjthetitek a tapasztalatokat. Párom 23 volt mikor összejöttünk, és szintén szűz volt, és én örültem neki.

Szerintem ne tedd, meg fogod bánni!

2012. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem szégyen, az is egy szolgáltatás, mint például a fodrász.


Akkor lenne ciki, ha lenne párod. Amúgy nem az, csak legyél óvatos.

2012. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

csak azt nem értem mi ebben a kérdés?


felhívod, megbeszéltek egy időpontot, elmész, előre fizetsz (ha szerencséd van nem bújik meg a másik szobában vmi ismerőse h kipakolja a táskád, kabátod, vagy rosszabb esetben egy késsel zavar ki a lakásból, úgy h nem is történt semmi, csak persze kifizetted a csajt...) és történik aminek történnie kell.

2012. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
"Az örömlányhoz nem vagy félénk?" -de igen
2012. febr. 20. 13:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz örömlányhoz menni, ha még b*szni sem tudsz?
2012. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Melyik szexpartnerkeresön találtad azt a lányt? ( Mert az nem mindegy, hogy hol hirdetett. Abbol is vannak megbizhatobbak meg linkebbek!)
2012. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!