Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Örömlányhoz mennék nem útszéli...

Örömlányhoz mennék nem útszélihez hanem lakásra lehet ne ettől bajom?

Figyelt kérdés

20 éves szűz fiú vagyok vele veszteném el , lehtne attól bajom ha kinyalom és smárolok vele csak kinyalnám és smárolnék vele óvszerben meg punciba és popsiba szeretném ,mi bajom lenne ha megcsinálnám? nem akarok fertőzést ,mi bajom lehetne tőle ??

már eldönttötem megyek ez biztos

lányok megvetnétek egy ilyen fiút aki örömlányal veszti el a szűzességét ?


2012. jan. 16. 13:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 A kérdező kommentje:
azt szertném hogy majd a leendő barátnőmnek jó legyen hogy ne legyek béna kisfiú aki csókot se kapott soha senkitől hogy legyen némi elképzelésem az egészről
2012. jan. 16. 14:00
 2/101 Macs1209 ***** válasza:
100%

Hát nem attól az X perctől nem leszel béna. Ahhoz ki

kellene bérelned a csajt 1 hétre, hogy megtanítson..

Bár lehet őstehetség vagy :D

2012. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/101 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy megvetnélek-e, de egy világ omlana össze bennem.

Amúgy gyakorlás és odafigyelés kérdése a dolog, tehát egy alkalomtól csak annyival leszel előrébb, hogy elmondhatod voltál nővel... de ügyesebb nem leszel sokkal. :/

22/L

(barátom 21 éves volt és SZŰZ mikor összetalálkoztunk és nem gátolt meg semmiben, hogy nem volt tapasztalata, mai napi egy pár vagyunk)

2012. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/101 A kérdező kommentje:
nem egyszer mennék és nem is egyhez csak mindig lakásra nem útszélihez,nőknek a magabiztosság meg a kezdeményező képesség tetszik na most ha soha nem csináltam azt se tudom hogy kell csókolózni akkor miről beszélünk csajt nem találok főleg nem olyat aki tanítgatna is, így legalább rájönnék hogy kell csókolózni nyalni szexelni és kielégítenének nincs ebbe semmi megvetni való szerintem és ezek után nem hebegve habogva közelednék egy nőhöz hanem magabiztosan, de mire figyeljek mi bajom lehet ? nem akarok semmilyen fertőzést
2012. jan. 16. 14:06
 5/101 anonim válasza:
75%

1: lotyóval nincs smárolás.

2: Miért akarnád kinyalni azt a szutykot ha nem akarsz fertőzést? Ráadásul mondjuk épp Orsós Gyurika mondta neki 10 perccel azelőtt, hogy "ne fürdjé le, szeretem ha büdös a pics@ egy kicsit".

A barátnőm meg azt üzeni hogy az egy lúzer aki azért megy örömlányhoz mert nem talál másikat vagy azért megy, hogy kinyalja :)

2012. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/101 Macs1209 ***** válasza:
69%

Ha nő lennék, és ilyennel állítana be egy pali, hogy

"már nem vagyok szűz, voltam 5 k*rváva", hát abban

a pillanatban lapát.. nem érdekel, hogy tapasztalat-

szerzés, akkor is...

2012. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/101 anonim ***** válasza:
84%

szánalmas az ilyen "férfi".

ne haragudj,de ha én ezt megtudnám a pasimról ott hagynám nagy röhögés közepette.

popsiba is szeretnéd?

2 perc alatt úgy el fogsz élvezni,mint a sz ar.

2012. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/101 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy ne kaphatnál el fertőzést, el lehet. Szóval szerintem inkább hanyagold. Gondolj bele egy ilyenben milyen ápolatlan, beteg és büdös pasik járhattak előtted. Így akarsz vele smárolni, stb.? Hát, egészségedre..

Szóval ha nem akarsz ferőzést, de akarsz tapasztalatot, akkor szerezz magadnak rendes lányt.

2012. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/101 A kérdező kommentje:

mint mondtam nem egyszer fogok menni és ha el is megyek és elmegyek 2 perc alatt abba sincs semmi majd legközelebb először lehet csak orálisan kérem hogy kényeztessen ,

persze ezt is óvszerben ,és el fogok menni már el van döntve

2012. jan. 16. 14:32
 10/101 Macs1209 ***** válasza:
100%

Akkor minek irod ki a kérdést... Vagy az hiányzik,

hogy kapj 200 "szánalmas vagy" commentet?

2012. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!