Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor elveszted a szuzesseged...

Mikor elveszted a szuzesseged tulajdonkeppen mi faj? Hogyan csinalja a pasi hogy ne fajjon annyira?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 22:38
 1/8 anonim válasza:
100%
Átszakad a szűzhártyád. Sűrün erezet ezért megreped és fájdalmat okoz. de van olyan hogy nem fáj csak vérzik. sőt van amikor vér se nagyon távozik. lehetőleg a csaj legyen durván felizgatva és nagyon akarja. akkor nem lesz rossz.
2012. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt.
2012. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
27%
ha kikurt nedves a csaj akkor nemfáj.azon a részen.hogy bent mivan az részletkérdés
2012. márc. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Átszakad a szűzhártya persze hogy fáj. Ha nem vagy annyira tág és úgy akarsz ujjal behatolni az is fáj... Vagy ha nem vagy nedves és tampont akarsz felhelyezni az is fáj...
2012. márc. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Az hogy átszakad a szűzhártya.

Hát, érdemes a nőnek felül lenni, hogy úgy csinálja ahogy neki tetszik/ahogy ne fájjon.

2012. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Csak annak fáj, aki nincs felkészülve még a szexre és/vagy béna a partnere.
2012. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés, de nagyon. :(
2012. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ha szeretitek egymást és akkor minden rendben lesz. Figyelmes lesz és gyengéd. Amúgy én nem is éreztem semmit. De lehet te fogsz, de nem hiszem annyira fájni fog. Decsak szerelemből feküdj le vele!
2012. márc. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!