Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 12 éves vagyok egy hónap és...

Eszter133 kérdése:

12 éves vagyok egy hónap és töltöm a 13-at és a legjobb fiu barátom felajánlota hogy elveszi a szüzeségemet mitt tegyek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 12:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint baltával kergetném meg. Marhaság... De te tudod, mit akarsz. Más nem tudhatja.
2012. ápr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%
Legyél ribanc, az kell a népnek!
2012. ápr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
50%
hogy erted hogy mit tegyel? azt tegyel amire vagysz! ezt ne mastol kerdezd... te erzed mit erzel jonak es mit nem. az biztos hogy 13 eves kor fiatal meg a behatolasra. miert nem azt ajanlotta fel hogy simogat, puszil es csokol teged??? arra lenne szukseged biztos. nem egy farokra a labaid koze...
2012. ápr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Tóth Bulcsú válasza:
100%

Mondj nemet!

Egyrészt túl fiatal vagy a szexhez, másrészt meg azt írtad, hogy fiú barátod, tehát nem a párod, partnered. Barátokkal ne keverj, az egyik legbutább dolog a világon!

2012. ápr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
60%
tanulj, művelődj és ha a szüleid megengedik akkor elveheti..
2012. ápr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
100%
Lődd tarkón.3x.most komolyan olyan gáz vagy,hogy meg kell tenni neked 13 évesen azt a "szívességet" h elvegyék a szűzességedet 12 évesen?????????????gáz,aranyom...nagyon gáz,ha megfordult a fejedben egyáltalán h elfogadod.
2012. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Vedd elő a nyelvtankönyved kislány.
2012. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hatalmas nagy hülyeség! Annak ajándékozd a szüzességed, akibe szerelmes vagy!

Mi ez az őrület a mai tiniknél, h ennyire el AKARJÁK vesziteni a szüzességüket?

Attól jobb, nagyobb ember leszel, ha már nem leszel szűz? V miért? Mert nem hinném,h 12 évesen olyan ciki lenne szűznek lenni! Basszus 6. osztályos vagy? Én akkor még azt sem tudtam,h mi a puszi, nemh a szex! Áhh nem értem én ezt...pedig nem tartom magam egy maradi embernek! 21/N

2012. ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
100%

pontosan utolsó!

Neked drága kérdező, még inkább barbie babákkal kéne játszanod, és tanulni.

Bár valszeg ez egy kamu kérdés.


Tudod mit? KÉRDEZD MEG ANYUKÁDAT!

2012. ápr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek megfogadom a tanácsotokat kivétel egyet
2012. ápr. 5. 12:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!