Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legjobb...

Trollol kérdése:

Szerintetek mi a legjobb tömegnövelő kombináció, ami 2 hónap alatt 6-7 kilót felhoz?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat szeretnék!
2012. jan. 15. 11:01
 1/5 dirtboy ***** válasza:

komoly válasz

nincs olyan hogy legjobb kombináció,a tömegnövelő és más tépkieg is azért van hogy az étrendedet javítsa,ami hiányzik az étrendből azt beviszed ezekkel.

edzés után ugyan akkor ezek jobbak mint a szilád táplálék.

2hónap alatt 6-7kilót max. jó zsírosba szedhetsz fel,az izom nem fejlődik annyit de még a felét sem két hónap alatt.

javaslom az alapismeretek átolvasását a bodybuilder.hun

2012. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egyébként 4 hónapja járok, és azalatt majdnem 10 kilót erősödtem, úgy, hogy a hasamra max. 1 kiló ment rá! Nagyon sokat eszek, meg szedek aminot, creator-t, és még nitrogain-t is most. Remélem ezek azért hoznak pár kiló izmot!
2012. jan. 15. 11:17
 3/5 dirtboy ***** válasza:

aminot ne szedd,már regáltam egy írásodra pár perce olvas el mit írtam.

creator szar,máskor ne azt vegyél.

creator mellé egyébként is kéne monohidrát azt gondolom nem vettél hozzá.

2012. jan. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még jó hogy tudod a hasadra mennyi ment rá, honnan jön ez a rengeteg idióta nem tudom
2012. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A hasamra nem sokat híztam azért gondolom, hogy annyi! dirtyboy egyébként ezelőtt szedtem monohidrátot! Amino+monohidrát, ez dobott 4 kg-t! De most nemszedek monohidrátot, mert 1-2 hónapig pihentetni kell..
2012. jan. 15. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!