Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Buta döntés volt?

Buta döntés volt?

Figyelt kérdés

Nem tudtam már várni valahogy kívántam minden fiút és az egyik levett a lábamról és megtörtént a dolog.

Egy házibuliban voltunk és kicsit ittunk. Jó volt de szerintetek buta döntés volt? Sokat vártam már, de nem bírtam ki. 17/L


2012. ápr. 22. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:

figyelj, ha nem bánod meg akkor nem volt

most lehetsz hogy kapsz egy pár ribanc jelzőt de ne foglalkozz vele

ha védekeztetek és jó volt akkor na bumm:)

2012. ápr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
48%

gyenge vagy.

én 19 éves vagyok és most is bírom.

:D

na? ::::D:D:D:D szánalmas vagy ha ilyet kérdezel te!

2012. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért az elég fura, hogy nem tudom miről is van szó, de annyira akarod, hogy nem tudod megállni:)

Szerintem sok lány masztubálni nem maszturbál, azért hiszi, hogy le akar feküdni egy fiúval, valójában csak nemi vágyai vannak, amit másmilyen módon is kielégíthet, a többivel meg várhat addig, amíg barátja nem lesz.

2012. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*nem tudod
2012. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vesztettem el a szüzességemet mint te 18 évesen, akkor jó ötletnek tűnt és sokáig úgy éreztem, boldog vagyok, hogy ezt is kipipálhattam végre. Akkor gondolkodtam el rajta, hogy mégse volt jó döntés, mikor találkoztam életem nagy szerelmével és sajnáltam, hogy nem vele éltem át ezt először. Te sem most fogod ezt megbánni, hanem majd akkor, mikor rájössz, hogy arra érdemesebb pasival kellett volna inkább megtenned.
2012. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a következő bulin is vele szexelj, de legalább valamelyik haverjával akkor nincs túl nagy gáz
2012. ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
anyád tudja hogy r.banc vagy? :)
2012. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!