Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lenne a jobb döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a jobb döntés?

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy csaj az egyetemen, akivel találkozgatunk, elmegyünk erre-arra. Régebb óta ismerjük egymást, de csak tavaly ősz óta találkozgatunk. Múlt héten felvetettem neki egy olyan programlehetőséget, hogy átjöhetne megnézni egy koncertfilmet. Azt válaszolta, hogy meggondolja. Mikor pár nap múlva rákérdeztem, azt mondta, hogy az a hét nem jó neki a suli miatt, de ír majd, hogy mikor ér rá. Ez volt 9 napja...

Nos, engem sem ejtettek a fejem lágyára, sejtem, hogy többet nem fog írni (mondjuk, hogy mi a fenétől ,,ijedt meg", nem tudom...), de én nem akarom annyiban hagyni a dolgot. legalábbis olyan szempontból nem, hogy szívesen leírnám neki kulturált,de azért éles stílusban, hogy nem volt egyenes dolog, amit csinált (főleg, hogy írtam nekik, hogy ha nincs kedve hozzá, mondja meg nyugodtan.)... és itt jön a kérdés, hogy írjak-e neki? Az egyik felem azt mondja hogy nem, mert akkor úgy jönne le, hogy ,,futok" utána... viszont a másik oldal mellett az szól, hogy látja, határozott vagyok, és ragaszkodom az ötletemhez, ill. hogy rajtam nem múlik semmi. Szerintetek melyik lenne az ésszerű lépés?

Normális válaszokat kérek, akkor is, ha kritika! Előre is köszönöm :)


2012. ápr. 19. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

szerintem írj neki!

kérdezz rá, hogy van-e egyáltalán kedve, és ha azt mondja, hogy igen, akkor onnantól már az ő lelkiismerete, hogy igazat mondott-e. ha igazat mondott, akkor lehet, hogy tényleg meg akarja nézni a filmet, ha meg hazudott, akkor meg saját magát égeti be előtted, ha a végtelenségig halasztgatja...

2012. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is hajlok afelé, hogy írjak neki... de nem tudom, valahogy elegem van a kifogásokból, márpedig szerintem azokkal fog jönni. Nem értem, hogy ha mondom neki, hogy a bizonytalan talán-nál, az őszinte nem is jobb, akkor miért nem tud őszintén válaszolni? :S
2012. ápr. 19. 19:08
 3/16 anonim ***** válasza:

"leírnám neki kulturált,de azért éles stílusban"


Ahha, és ez mire is lenne jó?

Ugyan már, legyél felnőtt, és ne játszd a sértett kisfiút, annál nincs rosszabb.

2012. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2-es: akkor szerinted mit tegyek? Tűrjem el, és tegyek úgy, mintha semmi nem történt volna?
2012. ápr. 19. 19:43
 5/16 anonim ***** válasza:

Hű! Dezsávűm van:D

Én is így voltam az egyik évfolyamtársnőmmel az egyetemen, novembertől februárig ment ez a macska-egér játék. Csak sulis indokkal volt hajlandó találkozni,amint valami egyebet hoztam szóba,rögtön jöttek a kifogások,h-de akkor a barátnőimmel megyek ide,meg oda,...nem is értem,miért foglalkoztam annyit azzal a csajjal. Hát jó,pár hónapig vonzó volt ezzel a titokzatossággal,h játszotta az elérhetetlent,de én belefáradtam,és februárban egy rosszul sikerült egyetemi buli után,hagytam a fenébe az egészet. Direkt nem rögtön léptem le,hanem fokozatosan leépítettem a csajt,h ne úgy tűnjön mintha én futottam volna utána. Most már teljesen megszűnt számomra,néha ha összefutunk,köszönök neki,de ennyi,szemlátomást egy cseppet sem hiányzok neki,és örülök is h hagytam a fenébe,mert azóta sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok.

Nem írtam neki semmit,nem kérdeztem rá semmire,egyszerűen elkezdtem én is levegőnek nézni,és így megszűntünk egymás számára. Ha egy kicsit is érdekeltem volna,akkor nyilván keresett volna,de nem így történt, aztán rájöttem,h annak előtte is csak én kerestem a társaságát.

Na szóval ennyi. Ez a legjobb amit tehetsz. Szard le te is őt! Így nem fogsz kínos helyzetbe kerülni,ha nem jössz be neki, ha meg mégis,akkor biztos keresni fog előbb utóbb...Bár sztem minél előbb szabadulsaz meg a csajtól annál jobb, hidd el tapasztalat, ez a novembertől februárig terjedő epekedés a csaj után kínzó,idegesítő,és fárasztó volt,azóta h leszarom a csajt valóságos felüdülés lett az életem,és valószínű az övé is...hehe

2012. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Utolsó: van igazság abban, amit mondasz... annyi különbséggel, hogy mi egyáltalán nem sulis indokokkal találkoztunk, és volt egy idő, amikor leszartam, de ő keresett meg engem (legutóbb is ez volt...).

Szerintem csak játszott-játszik velem, de már döntöttem. Nem írok neki. Ha akar valamit, tényleg fog írni. (arról nem beszélve, hogy nincs szükségem ilyen őszintétlen emberre.)

2012. ápr. 19. 20:08
 7/16 anonim ***** válasza:

Helyes! Erről van szó,azóta én is találtam egy másik lányt,akivel össze is jöttem,felüdülés volt,mert őszinte és kedves nyitott volt velem.


Ebből a titokzatoskodó fajtából viszont egy életre kiábrándultam,ha velem még1x ezt csinálja egy nő,azonnal faképnél hagyom,velem ne játszadozzon senki sem!

2012. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Na látod, épp erre céloztam. Hagyd békén, aztán kész. Ha tényleg akarna bármit tőled, lépne. Így meg vagy nem akar, vagy akkora taktikázós játszmagép, hogy úgyse lehetne normálisan együtt lenni vele.


Ha találkoztok az egyetemen, azért állj szóba vele, mármint köszönés meg ilyenek, de hagyjad.

2012. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
(Ja és ezt nőként írom.)
2012. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

7-es: Jó neked, nekem nincs ilyen szerencsém :(


Utolsó: Na, ez az amit nem tudok megtenni. Tudom, bunkóságnak tűnhet, de nem vagy rá képes, hogy egy emberrel, aki velem nem őszinte, én továbbra is jópofizzak... egyszerűen nincs gyomrom hozzá. A legjobb, ha keresztülnézek rajta, mind a cyber, mind a valós térben.

2012. ápr. 19. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!