Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 2 hónap múlva betöltöm a 20....

2 hónap múlva betöltöm a 20. életévemet. Ez csak most vajas kenyér evés közben eszmélt fel bennem, hogy már nem 19 éves vagyok, hanem 20. (? )

Figyelt kérdés

És még soha nem volt barátnőm. Ez, hogy történt? Vannak olyan lányok akik valamennyire is pozitív véleménnyel vannak a 20 éves szűz fiukról? úristen, elhagyom a 19-et....és már 20-ba lépek.....ez most letablózott, de teljesen, szinte lelki traumaként ért most ez, de komolyan.

már nem tízen, hanem huszon-t kell, hogy mondjak.....ez annyira szánalmas!

Jézusom....a pi.csába....el kell vesztenem a szüzességemet mielőtt belépnék a 20-ba.

mit tegyek?

20 év körüli fiúk ti nem éreztétek ezt a szánalmas érzést amikor átléptetek a 20. életévetekbe?


2012. ápr. 24. 20:11
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
nem szánalmas, nem vagy még öreg :D úgy beszélsz, mintha pl a 40-et töltenéd be... kicsit nyílj meg, és meglátod, a világ is megnyílik előtted ;)
2012. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
legközelebb ne egyél vajas kenyeret. mindannyiunk számára eljött ez a nap, már persze akik 20-on felül vagyunk
2012. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan tablózott ez le?
2012. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Van még időd :D A ku*vák is ott vannak még :D

Szerintem azért van még jópár 20 év körüli srác aki szűz, szóval nem olyan vészes. Am meg ha jársz bulizni főleg egyetemek(!!!!) környékén akkor simán meglesz két hónap alatt egy csaj ;)

2012. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
40%

1.

20 évesen már vagy 5 éve nem voltam szűz

2.

20 évesen nem iylen sz*rságokon kéne gondolkodnod, hanem pl a tanulmánayidra, érettségi, vagy fősulin is vizsgaidőszak van

3.

most miben lesz neked jobb, hogy elmondhatod, igenis én 19 voltam ,és nme 20?...változtat valamin?! a f*szt...

4.

járj el bulizni, ismerkedj, bandázz haverokkal.

mert abból, hogy ülsz a gép előtt, és tolod a vajas kenyeret, soha nemlesz csaj.

5.

ne sajnáltasd magad, hanem tegyél a dolgokért.

és szánalmas érzést pedig akkor érezz, ha kislányos zavarodban k*rvához mész, szüzességet elveszíteni.

2012. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Ne aggódj :) ez ilyen, nem késtél le semmiről. Valószínűleg az érettebb lányokkal majd közös nevezőre találsz. Nem vagy szánalmas. ( Azért csajozz :D )
2012. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

2 hónap...a francba....2 évvel ezelőtt mégis csak el kellett volna mennem...volt egy idősebb nő..34 éves volt fel hívott magához, de eljöttem mert nem álltam akkoriban készen.

most meg bánom mint a kutya!!!

2 hónap....az nagyon kevés idő....megismerni valakit...2 hónap...hmmmm...na majd holnap neki állok keresgélni...

2012. ápr. 24. 20:21
 8/38 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban :D

23/L

2012. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

"Üdv a klubban :D

23/L"


Itt a megoldás két legyet egy csapásra :D

2012. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Privátban e-mail cím csere és hadszóljon :D
2012. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!