Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 5x-i félóra futás és a...

Heti 5x-i félóra futás és a kenyér, csoki mellőzésével fogyhatok? (5 kilót szeretnék fogyni most vagyok 55kg és 164 cm) szóval szerintetek igy lefogyhatok kb egy hónap alatt? V többet kéne futnom? Mennyivel többet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 18:21
 1/3 anonim válasza:

A futással az a baj, hogy hosszútávon nem túl jó a térdednek, szóval a sportcipővel ne spórolj! Én a futás mellett még tornáznék, dolgoznék testrészekre, és így okés.

Ja, és este 6 után ne egyél, max. ha nagyon éhes vagy 1 almát.

2010. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a 30 perccel az a baj, hogy pont akkor indul be a zsírégetés, legyen inkább heti 3-4 szer 3/4-1 óra. az este 6 után nem evésröl meg annyit, hogy aki fennvan éjfélig az sztem nyugodtan megihat még 8 kor is egy kaukázusi kefírt, vagy csirkemellet rízzsel, csak szénhidrátot ne. de szerintem amúgy így kilóra jó vagy, ha formálni akarod magad, akkor izmosíts, szálkásíts
2010. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ördögfióka válasza:
A rizs is szénhidrát!
2012. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!