Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális? Nem fordítva...

Ez normális? Nem fordítva kéne lennie? 2 hónapja fogyózok (semmi cukor, semmi kenyér, tészta). Első hónapban nem mozogtam semmit és lement 4 kiló.1 hónapja 2 naponta tornázok (átlag 40 perc) és csak 2 kiló ment le 1 hónap alatt.

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy eszel mellette.
2012. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy azért mert le csak annyi, mert közben izmosodtál a tornától?
2012. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Izmosodik a tornától? Röhög a vakbelem! :D


Az első hónapban mindig több megy le, ez főként víz,beltartalom és némi zsír,meg talán izom. Ezután kell keményen küzdeni a minusz kilókért.

2012. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ha elötte nem mozogtal rendszeresen, akkor a torna miatt izmosodsz. Az izom mindig nehezebb a zsirnal.

Amugy meg sokan azt javasoljak, ne a sulyodon, hanem a ruhaidon merd magad. :) Kitartas! A tornat meg ne hagyd abba!!!

2012. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Nah ne röhögtessetek, 2 hónap alatt izom? Meg mégis hogyan, ha kevés kalóriát eszik? Az izom felszedéséhez megfelelő fehérje és kalória kell.
2012. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Napi 1300 kalóriát eszem (kb), nagyon sok fehérjét próbálok bevinni (hal, hús, tojás, túró...).

Igyekszem napi 5ször enni, és sok mentes ásványvizet iszom (meg zöld teát 2-3 bögrével).

Minden esetre a tornát nem hagyom abba.

2012. márc. 1. 13:41
 7/9 anonim válasza:

5. Edzetlen izom gyorsabban fejlödik szerintem, eleg, ha kiprobalod, hogy kihagysz par honapot a treningböl, tötty leszel kisse, es hirtelen raedzel, akkor sokkal jobban "dudorodik" az izmod, sokkal masabb lesz a tapanyagfelvetel es a sulyod is több lesz hirtelen. Persze egy rendszeresen sportolo embernel edzett izmokrol beszelünk, a fejlödes sem olyan gyors es latvanyos.

De nem vagyok szakember, csak megfigyeleseim alapjan irok.

2012. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Éveket hagytam ki edzésből, mégse lettem lötyi :D szóval erről ennyit. Maximum szálkásodik 2 hónap után, de az nem izomnövekedés.
2012. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy Te nem lettel lötyi, de nem mindenki ilyen szerencses alkat.:) Versenyszerüen sportoltam, napi szintü többoras edzes, stb. Aztan abbahagytam, melozni kezdtem, napi 10-12 ora, es munkamania. Mire eszbekaptam, lötyi lettem. Mostanra ujra sportolni kezdtem, es az elsö amit ujrakezdeskor tapasztaltam, az az volt, hogy jobban feszültek rajtam a cuccaim, es nehezebb lettem par kiloval, mint lötyi koromban.
2012. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!