Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális az én koromban ez a...

Normális az én koromban ez a hozzáállás? 16/L.

Figyelt kérdés

Nem akarok járni, csókolózni, lefeküdni senkivel, mert félek az érzéstől. Volt már barátom, igaz csak 1, és nagyon rossz volt vele... Nem feküdtem le vele, csak csók volt, de az is undoritó. Nem akarom, félek elveszteni, vagy akár csak pettingelni is, mert nem tudom, milyen érzés mást megérinteni, vagy ha engem érint meg vki... Sőt, undorodom az emberek érintésétől. Van 1 srác aki tetszik, sőt azt hiszem mondhatom "plátói szerelemnek" is, de neki is csak azért tenném meg, hogy neki jó legyen, szal csak muszálybol.

Normális ez? :S Ha valaki tud, segitsen. (Le is szolhattok nyugodtan -.-")


2009. jún. 23. 22:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Figyifigyi, ugyanígy voltam én is 3-4 hónapja. Egyszerűen bele kell menned a KAPCSOLATBA, meglátod IDŐVEL majd fokozódik a vágyad a csók és a szex után is
2009. aug. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!