Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első aktust, hogyan tehetné...

Az első aktust, hogyan tehetném neki jobbá?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni, hogy mivel tehetném jobbá a barátnőmnek az első aktusunkat? 18 évesek vagyunk és mind a ketten most fogjuk csinálni először.(Szombat este.) Csak normális válaszokra reagálok! Előre is köszi!

2012. máj. 10. 00:29
 1/8 anonim válasza:
90%

Minden hátsó szándék nélkül mondom: NEM fogjátok csinálni szombat este.

Személyes tapasztalat, ha előre meg van tervezve, nem fog összejönni.

2012. máj. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pl. úgy, hogy nem tervezitek be előre.:)

Az ilyesmi kívánásból kell történjen, a létező legszánalmasabb szüzességelvesztés az Amerikai pitében van, még nézni is fájdalmas!:)

Cirogassátok egymást sokat, hetekig, hónapokig, ha kell évekig, csókolózzatok sokat!:) Aztán mivel minden alkalommal kicsit több fog történni mint előző nap, végül aktus is lesz.

2012. máj. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igyatok meg fejenként egy üveg bort.

a dugást meg úgy csináld,mint a sebességváltást a kocsiban.

ha jelet ad a bige,akkor kapcsolsz a következő fokozatba mindig.

beindítod a kocsit,egyesbe rakod,várod a jelet,aztán kettesebe kapcsolsz,elvagy,átrakod hármas fokozatba,felnyög,mehet a négyes,elvagy jön a sóhaj,vissza kettesbe totál felpörögve és telellövöd.

2012. máj. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal.H be van tervezve, nem fog összejönni... viszont attól még megteremtheted a hangulatot, mert az nagyon jól fog esni a lánynak, érezni fogja, hogy szereted. Ajánlom az illatmécseseket, füstölőket, félhomályt és hangulatos zenét... Sablonosnak hangzik, de működik. :)
2012. máj. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igen,ez így lefestve tényleg jó.

aztán ha kelletlenkedik,akkor egy szempillantás alatt szüntesd meg a hangulatot.

zene ki,gyertya elfúj,lámpa fel és mond azt,hogy bocs meg kell néznem az emailjeim.

össze fog törni,oda a hangulat és a figyelmed iránta,nem tud majd mit kezdeni magával és ő fog odajönni lehúzni a gatyád.

többször bejött.

2012. máj. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk meg volt tervezve, hogy ha lemegy az érettségije, akkor az adott napot együtt töltjük és ha sikerül, akkor megtesszük. Csak tökéletesítettük kettőnk számára a napot. Fergetegeset szeretkeztünk, pedig mindketten szüzek voltunk, életem egyik legszebb napja volt Vele. Ez 3 és fél hónapos kapcsolat után történt, már 14 hónapja vagyunk együtt. Jó dolog a spontaneitás, de a megfelelő körülményeket meg kell teremteni szerintem.
2012. máj. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A hangulat előkészítését már előttem leírták. :)

Ajánlom a jó hosszú, elnyújtott előjátékot. Sajnos az én esetemben nem volt elég hosszú, ezért nekem fájt is utána rendesen meg vérzett is, ezért sajnos nem úgy emlékszek vissza az elsőre, hogy hű de jó volt... Ami az aktust illeti, nem árt, ha a lányt először kielégíted. (Orál vagy kézzel.) Azért, hogy kellően benedvesedjen és a behatolás már ne fájjon neki. Ajánlom először 1 majd 2 ujjal próbálkozz, ha azt mondja már nem fáj megpróbálhatod betenni neki. Sok sikert

2012. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszi a válaszokat! :)
2012. máj. 10. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!