Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Rossz döntés lenne?

Rossz döntés lenne?

Figyelt kérdés
Húszas éveim elején járok, és még nem voltam nővel. Vonzanak az érettebb nők, és lenne is lehetőségem egy 40 körülivel elveszteni. Csak két dologtól félek.Nem igazán ismerem, így az esetleges betegségektől, ami orális úton is átmehet, illetve hogy később nem bánom-e meg, ha lesz barátnőm, hogy nem vele vesztettem el. De a másik oldalon meg ott van, hogy már így is idősnek érzem magam, és jó lenne már szereémeskedni, de prostit semmiképp nem akarok.
2012. máj. 10. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nem szerelmeskedés, hogy lefekszel egy nővel csak azért, mert már nagyon el akarod veszíteni, az csak szex. Az viszont nem gáz, hogy még szűz vagy, nyilván jobb, ha azzal veszíted majd el, akit szeretsz. Ha neked ez annyira nem fontos, akkor nyugodtan vágj bele, akár jó is lehet.
2012. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz ötlet. Ha csak azért tennéd, hogy elmondhasd, voltál már nővel, annak sok értelmét nem látom. Egy alkalomtól egyébként sem leszel tapasztalt.

Másrészt nem te vagy az egyedüli aki 20-on felül még szűz, én sem találtam még meg a párom. 21L


De végtére is a te döntésed. Én személy szerint nem örülnék annak, ha a jövőbeli barátomról megtudnám, hogy ilyen módon vesztette el a szüzességét. Akkor már inkább legyél teljesen tapasztalatlan.

2012. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem azért szeretném, hogy elmondhassam, voltam már nővel. Csak azért szerintem sincs értelme. Egyszerűen már nagyon kívánom, kíváncsi vagyok.
2012. máj. 11. 00:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne fogd vissza magad! Egy érett nővel a LEGJOBB a szex, hidd el nekem!
2012. máj. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha érzelgősebb típus vagy, akkor várj meg egy párkapcsolatot és tedd érzelmekkel, mert úgy egész más dimenzió. Ha meg már tényleg meg vagy őrülve, akkor simán király lehet egy tapasztalt nővel kezdeni. Ellenben, ha csak azért csinálod, hogy összepuncizd a farkad és magát az illető nőt nem vágyod, akkor inkább ne tedd. Ha ezt az említett hölgyet kívánod ilyen nagyon, akkor szerintem nincs akadálya.
2012. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Voltál már szerelmes!? Mert ha igen,tudnod kellene,a szíved nem engedi,hogy akárkivel szeretkezz.

Amúgy meg,bármit megtehetsz.Csak kérdés az,hogy érdemes-e.És mondd,nem azért vonzanak az érettebb nők,mert úgy érzed,ők nem játszanának a szíveddel?

Akit min.1 éve nem ismersz,azzal ne szeretkezz.Főleg ne,először.És amíg nem vagy szerelmes,talán nemis kellene addig,szexelned.Várj!

Türelem...

Tudom,hogy vágysz rá...Megértelek.De....

2012. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!