Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Nem tudok dönteni.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
Szóval, kezdjük az elején. Van egy fiú (hívjuk B-nek), akibe 3 évig szerelmes voltam, de nem mertem neki elmondani. Most év elején jött egy új srác (hívjuk A-nak)a suliba és nekem nagyon megtetszett, jó barátok is lettünk. 4 hónappal ezelőttig mind a két fiú bejött (B-be szerelmes is voltam), de aztán úgy éreztem h B-nél nincs egy kis esélyem sem, ezért elkezdtem hajtani A-ra aki még mindig csak tetszett. 1 hét alatt el is mondták neki a drága "barátaim", hogy nekem bejön, és ő azt mondta, hogy én is tetszek neki. Megkérdezte, hogy járunk-e. Vártunk 1 hetet és úgy éreztük, hogy akkor most már járhatunk. Jó, jártunk. Még most is járunk... Csak egy a baj. Mikor elkezdtünk járni, rá kevesebb mint egy héttel azt a hírt hallottam az egyik legjobb barátomtól, hogy B szerelmes belém. Ezt régen is sokan mondták már, de nem hittem el, mert nem bíztam bennük, és azt hittem, hogy ilyen nem is létezhet... Na szóval, miután az egyik legjobb barátom is azt állította, hogy tetszem neki, rákérdeztem nála. Nagy nehezen kinyögte, hogy már évek óta szerelmes belém. Nekem újra elkezdett tetszeni és nem tudtam, hogy mit csináljak. Miközben A-val jártam, B még jobban tetszett, de A-val képtelen vagyok szakítani, mert nem akarok neki rosszat ( de talán képes lennék rá ha...). Ha B még mindig szeretne. De nemrég eldöntöttem, hogy megkérdezem h van-e még nála esélyem, és hogy tetszem-e még neki. Meg is kérdeztem... Azt mondta, hogy már nem szerelmes belém, nem bírt már rám várni... Igazából én neki elmondtam, hogy nem tudok köztük dönteni, azért mondta, hogy már nem bírt rám várni. Egy világ dőlt össze bennem... 3 napig majdnem folyamatosan sírtam. Most jöttem rá, hogy nagyon szeretem, mikor már késő... Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mit csináljak? Mert én B-t szeretem nagyon, nagyon, viszont A-val járok, B pedig már nem szerelmes belém. Szerintetek van még nála esélyem? Légyszi segítsetek, ha valaki akar privátba is írhat!

2012. máj. 10. 18:29
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, elfelejtettem mondani: lány vagyok, mielőtt még azt hinnétek h b*zi vagyok...
2012. máj. 10. 18:35
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég nehéz helyzet, nem irigyellek. Én a te helyedben szakítanék A-val, ha nem vagyok szerelmes belé, mivel nem tudnék úgy együtt lenni egy emberrel, ha közben egy másika szeretek. Gondolj bele, hogy fordított helyzetben neked ez hogy esne? Ha B már nem szeret, akkor nem tudsz mit csinálni,el kell fogadni. Lehet később meggondolja magát, ha ő is hasonlóan érez irántad. Azt mondod, hogy nem akarsz fájdalmat okozni illetve nem akarod megbántani A-t. Szerintem az még jobban fajná neki,ha tudná, hogy közben mást szeretsz míg ti együtt vagytok. Ezt neked kell tudnod! Ha igazán szereted A-t, akkor maradj vele, de ha nem, akkor ne okozz neki fájdalmat, hagyd hogy megtalálja ő is azt, aki igazán szereti. Ez csak az én véleményem!
2012. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
még ne szakíts a-val én a következő stratégiát javaslom.mondd el b-nek kb. az egészet ahogy nekünk (még ha nehezedre is esik).tehát kérdezd meg tőle , h mi az , h nem bírt rád várni amikor még csak nem is közeledett feléd.nem várhatja el h te lány létedre kezdeményezz.még ha hajlandó is lennél arra h kezdeményezz semmi jelet nem küldött feléd.de te ennek ellenére még mindig szereted és ha hajlandó végre 3év után lépni akkor te igent mondanál az ő kis ajánlatára.innentől már csak a választ kell várni.
2012. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, valahogy én is így gondolom. De félek, hogy már nincs egy kis esélyem sem B-nél, de ki tudja, az egész abból lett, hogy akkor is azt hittem, pedig egyáltalán nem úgy volt.
2012. máj. 10. 18:41
 5/26 anonim ***** válasza:
de egyébként egyetértek az előttem válaszolóval , legyél őszinte a-val és mondd meg neki is az igazságot
2012. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
én ebből , h nem bírt rád várni még egy utolsó esélyt sejtek .de igazándiból neked kéne neki esélyt adni és nem fordítva..:/
2012. máj. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
18:40-es válaszoló. Én szívesen elmondanám B-nek, hogy mit érzek, de félek, hogy megharagudna. Szombaton is megkérdeztem akkor is elég érdekesen viselkedett... :/
2012. máj. 10. 18:44
 8/26 A kérdező kommentje:
Meg fogom mondani A-nak az igazságot, de még eddig nem volt rá alkalmam...
2012. máj. 10. 18:45
 9/26 A kérdező kommentje:
18:43... Én nagyon remélem, hogy van még egy utolsó esélyem nála... Lehet hogy nekem kéne megadni, de én annyira szeretem, hogy simán megtenném, csak rajta múlik az egész.
2012. máj. 10. 18:46
 10/26 anonim ***** válasza:
kedveském , ez azért van mert valójában saját magára haragszik, mert eddig nem volt hajlandó lépni, és kiderült h jártál volna vele.most meg savanyú a szőlő h nem vártál arra h ne kezdeményezzen:) és másé lettél
2012. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!