Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Leírnátok az első szexuális...

Leírnátok az első szexuális élményetek?

Figyelt kérdés
Nos, ha bárki azt kérdezné "te erre vered?" azt el kell hogy keserítsem, ugyanis nem. Csak szimplán kíváncsi vagyok, ha lehet akkor részletesen, ha akinek van kedve írni bővebben...

2012. máj. 26. 19:47
 1/7 anonim válasza:
100%

Én már majdnem 20 éves voltam és halálosan szerelmes.

Előre megbeszéltük, hogy mikor lesz az első, aztán mégis hamarabb, spontán módon történt meg. Gyengéd volt és nagyon figyelmes, persze tudta hogy nekem az az első. Neki már nagyon sok nője volt. Ez kicsit elbizonytalanított, mert szerettem volna neki jó élmény lenni, de a tapasztalatlanságom aggasztott. Ami még tovább növelte az aggodalmam, hogy hatalmas farka volt.

Az előjáték során már nagyon felizgultam. Mint korábban is mindig, amikor csak hozzámért. Először a szájával kényeztetett. Az egész testem végigcsókolta, mígnem minden félelmem elmúlt és nem maradt más, csak a vágy.

Mindig is nagyon könnyen nedvesedtem és akkor már azt éreztem, hogy szinte elcseppenek. Nagyon akartam, hogy magamban érezzem, épp ezért nem vártunk addig, amíg terveztük. Megtörtént. Nem fájt nagyon, gondolom a kellő nedvesedés miatt. Nagyon jó érzés volt, teljesen kitöltött. Éreztem minden mozdulatnál, hogy teljesen birtokba veszi a testem. Közben szenvedélyesen csókolóztunk. Csodálatos élmény volt, később pedig már vadabb dolgokat is kipróbáltunk.

2012. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
53%
Igen, az látszik. Sajnálom, hogy agyilag ennyire kihatott rád, ami történt. Pedig lehet hogy még értelmes ember is lehetett volna belőled :(
2012. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

hát én nagyon szívesen leírnám, de nem tudom. meglehet már 24 vagyok, de még nem volt dolgom senkivel ezen a téren. Hogy miért írok mégis ide? Hát csak azért, mert a kérdésedet a szüzesség kategóriába tetted fel, ami valószínűleg a szűznek gyűjtőhelye. Olvassa ezeket a kérdéseket valaki a szüzeken kívül? Esetleg az, aki egy szűzikére vadászik itt a neten. na mindegy.

szerintem rakd fel a kérdésedet a szexualitás témakörbe. Véleményem szerint ott sokkal több értelmes választ kapnál.

2012. máj. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ah, kösz hogy szólsz! :D

Most vettem csak észre.. -_- na jó, oda is kiteszem inkább...

2012. máj. 27. 18:57
 5/7 anonim válasza:
100%

Én és a barátom is betöltöttük már a 18-at. Már fél éve együtt voltunk mikor megtörtént. Valójában az elejétől kezdve tudtam, hogy vele akarom csinálni először. Nekem több kapcsolatom és lehetőségem is lett volna rá hogy elveszítsem előtte de senkit sem tartottam rá "méltónak". Aztán egy héttel a fél év után elmentünk Sopronba pár napra. Mindketten tudtuk, hogy mi is fog történni. :)

Az első szeretkezésben nem volt semmi extra, picit fájt a legeleje mindkettőnknek a barátom adottságai miatt. De nagyon megtetszett mindkettőnknek. Az elején (több hétig) szó sem lehetett más pózról csak a misszionáriusról de aztán ahogy egyre jobban belejöttünk már persze minden variálódott. Összességében csodálatos érzés volt, leírhatatlan.

2012. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
16éves voltam és mivel a barátnoim nagy része már tulesett rajta én sem akartam kilogni a sorbol.egy buli soran az egyik barátnom pasia megkérdezte el e mennék vele fagyizni,belementen.persze este jott értem tudtam hogy nem fegyizás lesz.megtortént a dolog ezután 4honapig voltam a szeretoje és ezzel tonkretettem egy 4honapos kapcsolatot.a fiu kozolte hogy elhagyta a barátnomet,mert velem akar járni hivatalosan is,ekkor jottem rá hogy nekem soha nem is kellet ez a fiu igazan,csak egy kihivas volt.azota is nagyon bánom az egészet mert egyrészt tonkretettem egy kapcsolatot,másrészt pár honappal a szakitásunk után megismerkedtem az igazival aki azota a férjem lett és sajnálom hogy nem vele vesztettem el.véééége
2012. jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
4 éves volt a kapcsolatuk felljebb elirtam
2012. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!