Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Első füves élményetek?

Első füves élményetek?

Figyelt kérdés
elmesélnétek nekem??? én ma igen szétcsaptam magam..

2012. márc. 17. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
húúúú, én emlékszem a elsőre, nagyon jó volt,szép nyári nap volt arra emlékszem hogy másztam, már nem tudom miért,valószínű mert nem tudtam még járni, aztán mikor elég sokáig mentem akkor megfogtam, finom illata volt és selymes fogása, jót hemperegtem benne, bár a ruhám a térdénél tiszta zöld lett és koszos is na meg pár bogarat is láttam de ettől függetlenül nagy élmény volt......
2012. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én ma teljesen véletlenül csöppentem bele, tesómék tolták és sikerült szerezni egyet. nahát igen klassz volt::DD röhögtünk ezerrel,pedig ugytudtam hogy a herbál váltja ezt ki... nagyon fura volt. a akartam tudtam magam kontrolálni,de nagyon nehezen
2012. márc. 17. 21:27
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

kérdező!

remélem a börtönben fogsz megrohadni a testvéreddel együtt!

2012. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
mondjuk ha belegondolunk lényegesen veszélytelenebb mint a alkohol, azt meg az egész világ vedel,szóval egy kutya mind aki füvezik és iszik.
2012. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

mert a pesti lakosság nagy része tép, ha tudnád, hányan, befosnál, ott van a technosnál, a szekusnál, a hekusnál. :)


amúgy nekem itthoni indica volt az első, nagyon lezsibbadtam tőle, de azóta évek teltek el, manapság már a sativát jobban szeretem, de azt nem nagyon termeszti senki.

2012. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Húúú, még gimiben nagyon rákészültünk páran, hogy na most eltolunk egy dzsót, iszonyat jó volt, mindenen nevettünk, elszállt a világ, olyan volt mintha egy másik dimenzióban lennénk, nem gondoltunk a külső körülményekre, mindennek nagyon jó íze volt, minden érzékszervünk kiélesedett, szóval eléggé szétcsúsztunk:)
2012. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az természetes ha nekem nem hat semmit???
2012. márc. 22. 17:50
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kell pár alkalom mire bejáratódik.

Elég sok ismerősöm van akik először nem éreztek semmit, és nállam is így volt az első 1,2..

2012. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
vizipipából szívtam, és egy idő után elkezdtem zuhanni...le feküdtem az asztalra, de még így is zuhantam, szóval lefeküdtem a fűbe amíg elmúlt
2012. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik szombaton az unokabátyám (akivel nagyon jó viszonyban vagyok, mintha testvérem lenne) áthívott, persze csak utána mondta meg hogy miért. :D Naigen, én örültem, hogy először kipróbálhatom az 'eredeti' füvet. (Eddig csak herbált szívtam/szívtunk, de annyit, hogy nagyon kiütött, röhögtünk mint állat :D).

Amúgy jó volt, igen, majdnem olyasmi hatása volt a herbálnak mint ennek, de mégis más. Képesek voltunk 1 és fél órán keresztül (de lehet kicsivel tovább) csak egymást nézni és röhögni. :D

Hát így nagyjából ennyi. Ez kb. 2 hónapja volt xD.

Én 14/L Bátyám 16/F


Te, kérdező, hány éves vagy?:D

2012. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!