Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 évesen elveszteni a szüzess...

15 évesen elveszteni a szüzességed normális?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 16:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%

Na megszólalt a sok nagyerkölcsű...


Ha van kivel, akivel érdemes, azaz vannak érzéseid is iránta, nem egy jött-ment ismeretlenről van szó, és úgy érzed, igen, akarod... Akkor teljesen normális, semmi kivetnivaló nincs benne.

(15 évesen már fél éve jártam a barátommal, aki egyébként a jelenlegi párom is. De nem voltam még 15, mikor lefeküdtm vele...

Nem lettem ribanc, nem ment a tanulás rovására, nem égtem ki, nem lett semmilyen hátrányom belőle.)

24N

2012. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%
énis 15 vagyok és már nagyon várom az elsőt pedig nincs pasim :)
2012. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
már ne is haragudj 24L roppant gyerekes vagy,azt gondolod,hogy attól,hogy te 14 évesen szét tetted a lábad a barátodnak és nem lett hátrányod belőle,mert beletartozol abba az 1%ba attól az a normális ha 14-15 éves kislányok szexelnek?? amúgy meg igenis nagy erény ha valaki erkölcsös,és nem fekszik le a tiniszerelmével 14-15 évesen
2012. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 szamo77db ***** válasza:

Én is úgy látom, hogy manapság nagyon korán kezdik meg a

szexuális életüket a fiatalok. Állítom, egy része azt

sem tudja mit csinál és hogy mi mivel járhat!

2012. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%

Nem széttettem a lábam, hanem szeretkeztünk...

A "tiniszerelmemmel" (...), akivel 9 éve vagyok együtt.

Nem én vagyok gyerekes, hanem az általánosítgatások, amik azt tartják, tizenévesen csak éretlenül, felelőtlenül, menőzésből lehet szexelni, mert manapság rengeteg tinirib@nc ezt csinálja.

Attól, hogy vannak ilyenek, nem kell mindenkire ráhúzni a dobozt. Egyik barátnőm is 14 és fél évesen vesztette el az első komoly barátjával, 8 évig voltak együtt.

Másik barátnőm majdnem 19 volt, mikor megtörtént, mondván az igazinak tartogatja magát. Azóta azt se tudja, hányan jártak benne.

Nem kellenek az általánosítgatások, szánalmas és rettentő unalmas.

(Gusztustalanul fog hangzani, de egy bőrdarabtól a lába között senki nem lesz értékesebb.... Ha valaki nem ribanc, és normálisan viselkedik, senki nem fogja megmondani, hogy már nem szűz, értelmes ember amúgy sem ez alapján ítélkezik...)

2012. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
igenis tiniszerelem ami 14-15 évesen van,nagyon ritkán átalakul igazi mély szerelemmé,van 1% aki nem bánja meg,attól még nem kell bátorítania kis csitrit, rá,nem a bőrdarabról van szó,hanem az önbecsölésről,és a normális értékrendről,ok te nem bántad meg de alakulhatott volna másképp is,nem az a lényeg hogy nálad,hogy volt,hanem az hogy nem kell biztatni az éretlen csitriket a szexre,mert 14-15 évesen igenis nagyon korai
2012. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Attól még lehet különbséget tenni aközött, aki normális körülmények között, kapcsolatban veszíti el x évesen, olyannal akiben megbízhat, vagy ugyanennyi idősen egy buliban hulla részegen egy jóképű, ismeretlen nevű csávóval, akit nem lát soha többet.

Erre próbáltam rávilágítani, csak nem sok sikerrel...

2012. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Csajszi azért azt is vedd figyelembe hogy egy mai és egy te korod béli 14 éves máshogy gondolkodik ;) !
2012. aug. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na, ebben mondjuk van valami...
2012. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!