Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt olyan férfiak,...

Vannak itt olyan férfiak, akik inkább szüzen halnak meg, de sosem mennének el prostituálthoz?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 00:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

tehát azt kérded, van-e aki szex nélkül halna meg?


szerintem nincs.

2012. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 AvernusTriad ***** válasza:
Most komolyan sorban fogod kérdezni az előző kérdéseidből jövő egyik választ?
2012. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerintem van ilyen.

Én kiváncsi lennék még arra, hogy a férfiak hány százaléka szűz 20-25 esetleg 30 évesen vagy hány % az, aki csak prostival volt.

2012. júl. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Épp nemrég meséltek egy srácot, aki 27 éves, szűz, de nem menne el prostihoz.
2012. júl. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát inkább szüzen fogok meghalni, mint hogy prosti-hoz menjek! (am szerintem nem lessz rá szükség)
2012. júl. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem szeretek egy nőt akkor felőlem akárki lehet akkor se fekszem le vele.Szóval inkább szüzen halok meg.
2012. júl. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Undorító...átmentel rajta vagy 20an aztán rakjam be neki én is? Ráadásul érzelmek nélkül?És ezért még fizessek is?Köszönöm,ebből nem kérek inkább szüzen végzem ...
2012. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én el mennék, inkább mint hogy szüzen haljak meg.

Csak igényes legyen, és szép a prosti.

2012. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a prosti nagykorú szűz-e.
2012. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én elmentem 21 évesen egy prostihoz, mert már nem bírtam ki, másrészt meg láttam, hogy a lányoknak nem én kellek.

JÓl is láttam, mert azóta sem kellettem egy lánynak sem, de mit is várok ettől a válogatós, felszínes buta rib@nc nemzedéktől.


Nem is sajnálom, hogy nincs barátnőm és tudjátok miért?! Mert ma már nincs rendes, hűséges, igazán szeretni tudó tisztességes lány.


Én azt mondom szűz srácok mind járjatok prostikhoz, ők még jobbak is, mint egy kis diszkós ringyók,a ki szétteszi a lábát akárkinek egy kis piáért cserébe.

2012. júl. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!