Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt olyan férfiak,...

Vannak itt olyan férfiak, akik inkább szüzen halnak meg, de sosem mennének el prostituálthoz?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 00:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Akkor már egy olyan lánnyal feküdnék le, akinek én tetszem, de ő nekem nem jön be, az legalább ingyen van és ugyan az a hatás.
2012. júl. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

"ma már nincs rendes, hűséges, igazán szeretni tudó tisztességes lány"


Hát sajnálom, hogy a tapasztalataid alapján ezt gondolod. Én pont ilyennek tartom magam és még sohasem volt barátom, lehet, ribancnak kéne lennem, hogy legyen.

2012. júl. 20. 00:32
 13/19 anonim ***** válasza:

ma 00:32


Nyílván csúnya vagy, esetleg csak nagyon válogatós és a rendes srácokat elűzöd magam mellől.


Szerintem tedd csak szét nyugodtan, nem kell szégyellni, ne hazudtold már meg magad, erre vágysz, ahogy a többi kis ringyó is. ;)

2012. júl. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Tévedsz. ^^
2012. júl. 20. 00:36
 15/19 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon megalázó dolog.Én abba nem mennék bele sosem hogy egy csaj kényszerből dugjon velem,mert a prostik végülis kényszerből szexelnek a kuncsaftokkal,olyan meg nincs hogy jóképű pasik mennek hozzájuk,tehát a prostik nem szívesen szexelnek velük


Azon viszont elgondolkodnék hogy fizetnék e egy ázsiai vagy néger csajnak mert ingyen semmi esélyem nem lenne velük szexelni,ugyanis ebben az országban nincsenek(mármint olyanok akik jól is néznek ki) De nem tudom,ez is meggondolandó lenne

2012. júl. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
persze persze utolsó.. hajigáld a sz..rt könnyebb mint csiszolni magadon. hiszen ahhoz befektetett munka szükséges.. jaj bocsánat ki vagyok én ? ja csak nálad egy pár évvel idősebb szintén hasonló "problémával" harcoló.. csak én legalább fejlesztem magam és nem egy vén majom módjára beszélek hogy ma már ez nincs meg az nincs... nézz tükörbe.
2012. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
helyesbítek 1 oldalon utolsónak szólt, 10/16osnak.
2012. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Tafakboy válasza:
Én ha szüzen halnék meg akkor sem mennék ku.rvához...szerencsére még van időm bőven...
2012. júl. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én meg inkább szüzen halnék meg,mintsem olyannal szexeljek,akihez nem vonzódom.


Ha nem kaphatom meg az olyat,ami nekem tetszik,olyannal nem fogok,aki nem tetszik csakhogy elmondhassam,hogy nem vagyok szűz.

Abban semmi élvezet nincs.


A prosti kevésbé gáz szerintem,mint olyannal szexelni,aki neked nem jön be.

De az sem az igazi,mert tudod,hogy azt meg ő nem élvezi.

2014. okt. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!