Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amúgy szerintetek, ha egy...

Amúgy szerintetek, ha egy lakásos prostival vesztettem el, mert nem kellettem egy szép lánynak sem, akkor az milyen hatással lehet egy fiú további életére, pszichológiailag?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
amúgy semmilyenre legalább nem vagy szűz de nehogy rákapj komám
2012. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Há' fogalmazni meg nem tudol?
2012. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Mindenki azt mondja, hogy semmi pszichológiai utóhatása nem lehet. De ez nem igaz. Az első szexuális kapcsolat befolyásolja a szexualitásról kialakult képet. Egy prostival teljesen kiszámíthatatlan, hogy az kellemes, vagy kellemetlen élmény lesz. Ha kellemes lesz, nagy szerencséd van, ha kellemetlen, akkor valószínűleg, ha komoly kapcsoltra kerül a sor az életedben, gátolni fog.
2012. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"mert nem kellettem egy szép lánynak sem"


Az egész kérdés egy burkolt önsajnáltatás, itt nem a prosti a lényeg hanem hogy "jaj én szegény nem kellettem senkinek". Több mint 7 milliárd ember él a világon, ennek több mint fele nő, olyan nincs hogy ezek közül egynek se kelljen a kérdező.

2012. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
és jó volt?
2012. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jó volt, annak ellenére, hogy nem tudtam hagyományosan elmenni benne. Pedig attól paráztam, hogy majd biztos elmegyek 1 perc alatt, mert folyton azzal ijesztgettek mindenhol, hogy a szűz fiúk hamar elélveznek. Én egy óráig kihúztam és még akkor sem tudtam elmenni, pedig bombajó teste volt és tényleg beleadott mindent ő is, kedves, segítőkész, megértő, türelmes volt. Nagyon megérte az árát és jól választottam, úgy érzem, nem is bántam meg. Kb. egy hétig minden nap felvoltam pörögve és újra éltem az együttlétet, haveroknak is folyton erről dumáltam lelkesen, már unták. :D
2012. júl. 7. 20:55
 7/16 A kérdező kommentje:
Amúgy én nem érzek változást, szüzen is szexmániás voltam, meg most is ugyanúgy, mindig csak a lányok és a szex jár a fejemben, mégha gyakorolni nincs is lehetőségem, mert nem vagyok egy nagydumás,középpont jóképű, magas, izmos gyerek. :D
2012. júl. 7. 20:56
 8/16 anonim ***** válasza:

Mennyit fizettél érte?

SZerintem nem sokára nekem is aktuális lesz. :(

2012. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

ma 22:37


8 ezret.

2012. júl. 7. 22:46
 10/16 A kérdező kommentje:

ma 22:37


Nem csodálom, én sem gondoltam még négy évvel ezelőtt erre, nagy lelkesen kerestem a lányok közt az igazit a társkeresőkön. De egyszer fel kell ébredni az álomvilágból és szembenézni a ténnyel, hogy nem minden fiút tudnak szeretni viszont a lányok. :)

2012. júl. 7. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!