Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amúgy szerintetek, ha egy...

Amúgy szerintetek, ha egy lakásos prostival vesztettem el, mert nem kellettem egy szép lánynak sem, akkor az milyen hatással lehet egy fiú további életére, pszichológiailag?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 20:28
1 2
 11/16 anonim válasza:
Kivéve, ha rengeteg zséd van :) Mert akkor pont lesz*rják, hogy hogy nézel ki. Jó lehet, hogy a maradék 10%nak így se kellenél, de a többi ott toporogna az ajtódnál 0-24..
2012. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
morcos00, tudod egy valamire mégis megtanított ez a prostis szűztelenítés. Mégpedig arra, hogy nem akarom, hogy egy láyn csupán a pénzem miatt szexeljem vagy legyen a párom.
2012. júl. 7. 23:36
 13/16 anonim ***** válasza:

"nem akarom, hogy egy láyn csupán a pénzem miatt szexeljem"


Mert a prosti nem a pénzed miatt szexel veled...

2012. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

tegnap 23:50


Szövegértés ember! Ott van, leírtam. Egy valamire megtanított...


Szeretném, ha végre ingyen is összejönne lányokkal és nem csak azért fekszenek le velem, mert odavágok egy 10 ezrest. Akkoriban gondolkozgtam, hogy még egyszer elmegyek ahhoz a lányhoz, de valamiért már nem akartam pénzért szexelni lánnyal. Olyan mű az egész, jó élmény és örök emlék marad, de több ilyen pénzért dugnak velem dolgot nem szeretnék. :D

2012. júl. 8. 00:33
 15/16 anonim ***** válasza:
Öreg! Szerintem a prosti olcsóbb. Húzd oda a beled. Menj és keféld meg keményen. A hatása ugyanolyan lesz, mintha barátnővel történt meg volna. Gyakorlatilag semmi pszichés hatása nincs. Nyugodtan menj basszäl egyet.
2012. júl. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 zusomJe válasza:
ejnye-ejnye, a könnyebb utat választottad. Legközelebb, ha tetszik egy lány, de bátortalan vagy, a rudid viszont viszket, akkor megint qrvázni fogsz, ahelyett h tepernél.
2012. júl. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!