Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak "arra" kellettem neki?

Csak "arra" kellettem neki?

Figyelt kérdés

Volt/van egy nagyon jó fiúbarátom,akivel óvoda óta ismerjük egymást,8 évig osztálytársak voltunk az általánosban és most,a gimnáziumban is azok vagyunk.A suli első hét évében még pokollá tette az életemet valamiért,ami miatt egy kicsit depressziós lettem(nem tudtam aludni,mert folyton sírtam és párszor kórházban is voltam).

De 8.-ba jóban lettünk,a suli után náluk voltam,kulcsot és távirányítót kaptam a házukhoz és minden megbeszéltünk a másikkal...Viszont fura volt,hogy a barátnőim közül csak velem volt normális,mert amúgy elég nagyképű másokkal,mert hogy ő hűűű,de menő,amiért a családja gazdag és minden csaj odavan érte és mindenki ismeri.Ezért elkezdtek pletykálni,hogy biztos van közöttünk valami,de akkor semmi nem volt.


Gimiben meg mintha kicserélték volna,levegőnek nézett,elment mellettem a folyosón úgy,hogy nem köszönt és ott bántott és alázott meg,ahol csak tudott.1 év alatt meggyűlöltem...


De nemrégen a segítségére volt szükségem és amikor ráért,akkor náluk voltam és megint elkezdtünk beszélgetni úgy,mint régen(közben azért jöttek-mentek a lányok nála,3 hét alatt 4 barátnője volt).

Tegnap elutaztak anyáék a hétvégére és a srácnál kicsit sokáig maradtam és meggyőzött,hogy maradjak ott,ne induljak el gyalog a város másik végébe,a szülei úgysem zavarnak(hajnalban jöttek csak haza,mert valamilyen szülinapon voltak,a srác lakrésze amúgy is a ház másik végében van,szóval szerintem fel sem tűnt nekik,hogy ott voltam).


És hát lefeküdtem vele...Igazából annak ellenére,hogy gyűlöltem,szerelmes vagyok belé már vagy 9 éve.

Reggel eljöttem,mielőtt felébredt.De amióta itthon vagyok,azóta csak sírok,mert jó volt vele,de félek,hogy neki csak egy kaland voltam.Nem tudom,hogy miért pont vele vesztettem el,mert sosem voltam olyan lány,aki neki tetszene,mert visszafogott vagyok,csendes és még sosem volt barátom,nem is vagyok népszerű és ráadásul vele csókolóztam először,még a 8.-os bankettünk után.


Reggel óta 5-10 percenként hívogat telefonon,7-szer volt a házunknál(vagyis gondolom,hogy ő volt).Nem tudom,hogy mit akar,de félek megtudni...Mondta az éjszaka párszor,hogy szeret,de nem tudom,hogy azt hogy értette.

Ha elmondaná,hogy jó volt velem,de ő nem akar komoly kapcsolatot,inkább maradjunk barátok,stb. akkor én azt nem élném túl.De így még gondolhatom azt,hogy nem ezt akarja mondani.


Szerintetek csak egy kaland voltam neki?

Mit csináljak?



16L



2012. júl. 7. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Persze hogy csak arra. Nem is értem hogy tudtál bedőlni neki, azok után hogy miket csinált veled a gimiben.
2012. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ember, meg se hallgatod mit a f.szt akar mondani. és ráadásul tőlünk kérdezed h mit csinálj.

első körbe hallgasd meg.

2012. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
8%

Egyet értek az előző válaszolóval.Szerintem is csak arra kellettél neki.

16/F

2012. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Szerintem beszélj vele, jobb előbb megtudni tőle, mint mástól...
2012. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Először én is azt gondoltam ,hogy csak "kaland" voltál neki,de ahogy tovább olvastam hogy 5 -10 perenként hívogatott meg odament,akkor tuti,hogy neki is jó volt és nem csak rraa kelelnél neki:O szerintem tényleg szeret vagy kezd megszeretni,most jött rá:) azért ezek elég gyanús jelek ha "zaklat"...mert gondolj bele ha csak arra kellettél volna akkor nem is keresne,,szerintem:D
2012. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hívd vissza. Mondd meg neki, hogy át kellett gondolnod a dolgokat, majd kérdezd meg tőle, hogy mit akart mondani.

Lehet, hogy többet akar!

Majd írj, hogy mi volt:)

2012. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem: ennyi ésszel a többinek sem fogsz kelleni másra.
2012. júl. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj,de csak úgy lefekszel vele?? Manapság ennyi esze van a tiniknek? Szerintem kihasználta ,hogy ennyire buta vagy és naiv,gondolom még párszor megrak,de nem akar majd veled komoly kapcsolatot,azt mondta,hogy szeret mivel benned volt,mit mondjon?
2012. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó , röviden tömören megmondta.
2012. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előző voltam.

Még annyit tennék hozzá, hyogy a leírtak alapján a srác mindent megkap nők és más téren is.

Talán akkor lett volna némi esélyed, ha nem fekszel le vele, akkor felkeltetted volna a figyelmét, hogy nem érdekled.

Így már csak dugibugira fogsz kelleni neki.


Bár aztán kitudja, nem remélem, hogy így lesz, de valószínű sajnos.

Mi férfiak már csak ilyenek vagyunk :D

2012. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!