Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért szenvedek egy olyan fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért szenvedek egy olyan fiú miatt akinek csak arra kellettem, hogy lefektessen? (pedig ennek már lassan két éve)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert megszimatoltad a jó génjeit.
2012. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, valószínűleg azért, mert ti nők ezt szeretitek.
2012. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neki szexre kelet te meg bele zugtal. Keres már pasit magadnak
2012. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most menj ki szívj egy kis friss levegőt.Tedd fel magadnak a kérdést,hogy jó ez neked vagy sem.Ha meg van a válasz,tudod mit csinálj.Ilyen egyszerű.26n
2012. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Intézd úgy, hogy közös buliba legyetek, hívd félre, legyél szexi, vess be mindent és tegyél neki ajánlatot, hogy ha kielégít, cserébe te is őt. Miután ez megtörtént, és ő következne, hagyd ott a p*csába.


1:1, problem? :D

2012. ápr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 <random> ***** válasza:

Mert bedőlsz az üresfejű nőcsábászoknak... És túl komolyan veszed azokat, akik nem érdemlik meg (helyette inkább talán olyasvalakire kellene figyelned, aki maximálisan megérdemli, bár észre sem veszed).


Egy kicsit gondolkozz is, ne csak 100%-ban a pillanatnyi érzelmeid vezessenek (ez egy kis jótanács a jövőre nézve - aki egyszer belesett ebbe a csapdába, van esélye többször is belepottyanni).

2012. ápr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mert szereted..ő kihasznált, ezen nehéz túllépni, de így két év után próbáld meg összeszedni magad, járj el valamerre, ismerkedj, és idővel csak sikerül őt elfelejtened:))) kitartás!
2012. ápr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én férfiként estem bele ebbe a csapdába.Tudom,hogy ribanc volt de az önérzetemnek fáj
2012. ápr. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!