Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha magamnak akarom elvenni a...

Ha magamnak akarom elvenni a szüzességem akkor nem fogok semmit belül megsérteni, ugye?

Figyelt kérdés
Ha magamnak akarom elvenni a szüzességem akkor nem fogok semmit belül megsérteni, ugye? Ha nem tudok már tovább felnyulni akkor mit fogok érezni? A méhszájaban sem tudok kárt tenni, ugye? Azt hallottam hogy a hüvely 12 centis, akkor hogy tudna egy átlagosan 15-18 centis pénisz behatolni? Nagyon félek az első szextől ezért akarom magamnak elvenni, ugyanis annyira szűk vagyok hogy a tampon is alig fér fel! Bunkó megjegyzésekre nincs szükségem köszönöm. Mindössze segítségért jöttem! Előre is köszi aki segít!
2009. júl. 10. 22:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

minden bántó szándék nélkül írom: szerintem te még nem állsz kész a szexre akárhány éves is legyél, ráadásul tudatlan is vagy a témában, így több kárt okozhatsz magadnak, mint amire gondolni tudsz. Gondolj bele milyen ciki lenne, ha bajod esne, és el kellene menni a dokhoz, és beszámolni neki a dolgokról. Na akkor kapnád meg életed első igazi nagy leszégyenítését.


Az első sem fáj annyira, hogy félni kelljen tőle, van, akinek egyáltalán nem. Vérezni sem törvényszerű, az sem mindenkinél van.

És nem menstruációnyi vérre kell gondolni, külömben sem közben, hanem utána van 1 nagyon kicsi vér.

(persze mindig vannak kivételek).


Ha majd szülni akarsz, akkor mit dugsz fel? mert majd akkor is parázol a fájdalomtól?


Ne csinálj hülyeséget.

2009. júl. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség hogy tapasztalt meg figyel rád! Ha szűk akkor szűk, nincs mit tenni! Különben is olyan nincs hogy vki ne lenne ideges az első alkalomnál!
2009. júl. 10. 23:47
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát te tutira nem vagy 17 csak félsz beírni a valódi korod.

Ha tényleg 17 vagy akkor nagyon apró méretű agyszerkezettel rendelkezel magyarán hülye tetszik lenni.

Ha meg kb 12 körül vagy igazából akkor nemszóltam kicsivagy és normális hogy félsz.

Jó ha tudod hogy a szüzességed akkor veszíted el ha lefekszel egy pasival, nem akkor ha valami felkerül a hüvelyedbe vagy véletlen elszakad a szűzhártyád.

Igen az ujjaddal nem tudod elvenni [...]

A tamponhasználat nekem is nehezen ment de ez nincs összefüggésben azza lhogy miylen a hüvelyed meg iylenek,

általában ha szorong az ember, igedes, a hüvely izma megfeszül, nehéz egy tampont vagy akérmi mást felrakni.

Ha találsz egy pasit aki figyel rád és szerelmes beléd, akkor minden jó lesz, egyrész valszeg lesz előtte petting ami felkészít, tágít majd, másrészt ha szerelmes leszel akkor le fogod sz..ni hogy ez mennyire lesz fájdalmas, az egész tudat hogy együtt lesztek, többet fog érni az összes többinél.

Nem kell ezen parázni, ha egy kisbaba képes kijönni azon a lyukon akkor biztos nem lesz olyan megoldhatatlan a helyzet.. ; )

2009. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:

szerintem neked még nem is kéne ezen gondolkodnod. ha ennyire nem vagy felvilágosulva a témában akkor még ne nagyon agyalj a szüzességed elvesztésén.


a szextől pedig nemkell félni. ha olyannal veszted el akit szeretsz és fordítva is igaz akkor lehet, hogy egy egy kicsit sem fog fájni. a vér meg nagyon minimális.

2009. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Mindenki szűk alapból, szerinted a lányok csak úgí maguktól tágulnak??

Vannak akik fél évig pettingelnek szex előtt, és ez sokat tágít, meg a folyamatos tamponhasználat is ha nem miniről van szó és a kor függvényében is más.

Attól hogy full idegesen nem megy a tampon fel még nem vagy szűk ..

És ha ott vagy valakinek a karjaiban akibe iszonyatosan szerelmes vagy és vágysz rá akkor azt sz..rod le legjobban hogy mi fog fájni meg mi nem..

2009. júl. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

nafigyi, énvagyok az aki lekezelő szöveget írt neked. és aki megrémisztett. most nemleszek bunkó, próbálok hazsnos lenni.

szóval. írtad h 17 éves vagy és félsz az elsőtől. na lássuk. szoktatok pettingelni? hazsnálsz tampont?

az újjazástól ugyanis tágulsz. nem fogja elvenni a szüzességed, de nagyban hozzájárul ahhoz, h tágabb legyél. tampon szintúgy. azt ajánlom, próbálkozz a tamponnal először, amikor én még szűz voltam, énis alig bírtam felhelyezni a tampont, nagyon sokat szenvedtem vele. aztán megtaláltam a technikát, és sikerült. (minivel kezdtem) aztán megkaptam az első barátom. mivel még fiatal voltam a szexhez, ezért sokat pettingeltünk. újjazÁs pl. aztán már mini helyett normál tampont hazsnáltam. mikor eljött az első szex ideje, én egyáltalán nem féltem. próbáltam ellazulni, mert az nagyon fontos, h ne szorítsd össze odalent. a barátom tapasztalt volt, és nagyon óvatosan csinált mindent. és a vége azlett, h egy cseppet sem fájt. picikét vérzett csak utána, de azsem volt vészes. az első szex nemvolt ugyan egy hűdenagy orgazmusom volt dolog, de mindenféle fájdalom és para nélkül történt, és jól emlékszem vissza rá.

amit meg írtam h fájni fog, azt nemúgy értettem h ígyis úgyis fog, hanem azt, hogyha uborkával veszed el a szóüzességed, az nemugyanaz mint egy pénisz, főleg hogyha még szűk is vagy hozzá. ajájnlom előbb tággíttasd magad a pasiddal, próbálkozz a tamponnal, aztán pedig nemfélj tőle ennyire, és úgy nemlesz semmi baj.

nyugodtam kérdezhetsz még, ha van vmi kérdésed, fogok rá válaszolni.

és neharagudj h elsőbnek olyan lekezelő voltam.

2009. júl. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

mit jelent az, hogy szűk?

még jó, hogy nem 2 centi tág. Ne idegeljük egymást!

Külömben is, ha még nem voltál senkivel, honnan tudod, hogy szűk? Az, hogy magadnak feldugsz ezt-azt, vagy a tampont nem úgy teszed fel, ahogy kell, és fáj, az nem jelent semmit.


A hüvely tágulékony, az egésznek annyi a titka, hogy nem kell görcsölni. Persze, mindenki parázik egy kicsit az első előtt, de ha már szétdobod a lábad, akkor ne az legyen előtted, hogy biztos fájni fog!


Én 2 gyereket szültem, és nem vagyok mindig ugyan olyan, van, hogy amikor a párommal vagyok, nem érzem úgy, ahogy előtte, de van olyan is, amikor nekem is fáj, mert épp ideges vagyok, vagy valami nyugtalanít.


Annyira felfújják a mai fiatalok ezt a dolgot, hogy az már szinte beteges.

2009. júl. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

"Ez hülyeség hogy tapasztalt meg figyel rád!" Miért, szerinted nem előny, ha nem egy tapasztalatlan hülye gyerekkel csinálod először, aki még meztelen nőt is csak újságból látott, hanem egy tapasztalt sráccal, aki odafigyel az előjátékra,meg arra, hogy ne az esetleges fájdalomra koncentrálj? Nagyon gyerek vagy még. Meg mi az, hogy szűk? Istenem..nekem ez eszembe sem jutott, hogy ezért nem fekszem le a barátommal-.-"

Egyébként meg nagyon hülye kérdés, előtte olvass még el pár biosz könyvet.

2009. júl. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
Szintén nem javaslom, hogy magadnak vedd el a szüzességed, mert ha azzal veszted el, akit igazán szeretsz, az egy életre szóló élmény lesz. De mivel át tudom érezni a félelmedet ezzel kapcsolatban (én is nagyon féltem az első előtt, de végül jól sikerült), javaslom, hogy ha már elhatároztad magad, akkor ne otthon próbálkozz úgynevezett 'házi praktikákkal', hanem keress fel egy nőgyógyászt. Nem te leszel az első, aki ezzel a kéréssel fordul hozzá. :) Mivel a szűzhártya szinte közvetlenül a hüvelynyílásnál helyezkedik el, egy nagyjából 5 perces művelettel át lehet vágni, tiszta, steril, orvosi körülmények között, így kizárhatod a vérmérgezés és/vagy egyéb fertőzések lehetőségét. Ez a művelet nem fáj, hiszen magán a 'hártyán', ami egyéntől függően változó alakú és vastagságú, nincsenek idegvégződések. Az első szexnél a behatolás azért fáj, mert a hártya szélei össze vannak nőve a hüvely falával, így húzzák azt. Ezzel együtt nem javaslom ezt a módszert, utólag talán Te is belátod majd, hogy nem éri meg, mert talán életed egyik legszebb élményének lehetőségétől fosztod meg magad, de a döntés rajtad áll. Ha mégis úgy döntesz, hogy ezt szeretnéd, legalább van némi információd a lehetőségekről. Remélem, hogy tudtam segíteni. :)
2009. júl. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Olyat még nem hallottam, hogy valaki túl szűk a szexhez. Ahol egy gyerek kifér, oda nehogy már ne férjen be egy pénisz. Ezt te sem gondolhatod komolyan.

A tamponból ne indulj ki. Amikor én először próbálkoztam a tamponnal, akkor nekem sem ment. Vagy ideges voltam, vagy rosszul próbáltam meg felhelyezni, de az is lehetett, hogy már nem voltam elég nedves, mert a menstruációm utolsó napjaiban próbálkoztam vele. És nyilván olyankor kicsit nehezebb felhelyezni, mert nem csúszik. A mai napig is van, hogy kicsit kellemetlenebb a tampon felhelyezése, pedig már régen nem vagyok szűz.

És nem ijesztgetni akarlak, de az első tényleg fájhat kicsit. Megesik, de még senki nem halt bele és nem olyan, mint mondjuk egy foghúzás. Akármit is tennél oda magadnak, akkor is fájna. De akkor már ezerszer jobb egy figyelmes partnerrel.

Tapasztaltabb meg nem leszel, akármivel szakítgatod át a szűzhártyád.

Ettől függetlenül javaslom, hogy ujjazd magad nyugodtan. Legalább jobban megismered a saját tested. Az mindenképp hasznos dolog.

2009. júl. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!