Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha magamnak akarom elvenni a...

Ha magamnak akarom elvenni a szüzességem akkor nem fogok semmit belül megsérteni, ugye?

Figyelt kérdés
Ha magamnak akarom elvenni a szüzességem akkor nem fogok semmit belül megsérteni, ugye? Ha nem tudok már tovább felnyulni akkor mit fogok érezni? A méhszájaban sem tudok kárt tenni, ugye? Azt hallottam hogy a hüvely 12 centis, akkor hogy tudna egy átlagosan 15-18 centis pénisz behatolni? Nagyon félek az első szextől ezért akarom magamnak elvenni, ugyanis annyira szűk vagyok hogy a tampon is alig fér fel! Bunkó megjegyzésekre nincs szükségem köszönöm. Mindössze segítségért jöttem! Előre is köszi aki segít!
2009. júl. 10. 22:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Téma indítója! írj privit!
2009. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ha magadnak akarod elvenni, akkor hülye vagy.
2009. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Teljesen megváltozott a véleményem az egészről:) Nem fogok semmit csinálni magammal, rábízom ezt a szerelmemre! Lehet hogy fájni fog, de szép is lehet:) Kíváncsi vagyok:)
2009. júl. 11. 12:20
 24/29 anonim ***** válasza:

Jól van. :-)


Az egyik barátnőm volt így, hogy annyira szűk volt, hoigy a tampon se ment fel neki. Kisujj se. Semmi se. Az első együttlétkor a pasija pénisze se. A pasinak olyan volt, mintha falba ütközne, neki meg olyan, mintha késsel akarnának behatolni, annyira fájt.


Ezt azok után mesélte el nekem, hogy nekem vaginizmust diagnosztizált egymás után két nőgyógyász is. Mert neki is ez volt.


Ez azt jelenti, hogy a hüvelybemenet görcsösen összeszorul, és semmi sem megy fel. Olvasd el ezt: [link] Még az is lehet, hogy neked is ez a problémád. Ha fáj, amikor a tampont fel akarod dugni, akkor biztosan. Ha elmégy nőgyógyászhoz, ő meg tudja mondani. Ja, és ez nem ciki, és nem is tehetsz róla. Sokkal gyakoribb probléma, mint azt hinné az ember.


A szüzességedet te magadnak nem tudod elvenni, mint ahogy saját magadat a vízből se tudod kihúzni. Az érintetlenségedet akkor veszíted el, amikor először élő férfi pénisze hatol a hüvelyedbe. Hogy milyen mélyre, az mindegy. Hogy mennyi időre, az is mindegy, Hogy kellemes-e, az is mindegy. Kisujj, nagyujj, tampon, uborka, vibrátor, vascső, banán mind-mind nem számít, akár az összes is benned járhat, mégis szűz maradsz, amíg egy férfi el nem veszi azt. De azért ne dugdoss fel magadnak semmit, mert fertőzéseket okozhatsz vele magadnak.


Amit javasolok: dugd fel egyetlenegy (1) ujjadat vizesen (vagy síkosítóval bekenve, ha veszel magadnak, de eleinte megteszi a nyál is). A "gyakorlat" végzése előtt mindig moss alaposan kezet, a higiénia nagyon fontos. Helyezkedj el kényelmesen pl. az ágyon úgy, hogy neki tudj dőlni valaminek. Fontos, hogy ne zavarjanak, hogy nyugodtan tudd végigcsinálni, amibe belekezdtél. Kilégzéskor lassan, óvatosan kezdd el betolni az ujjadat. Kilégzéskor jobban lazulnak az izmok, így egyszerűbb.



Csak addig told, amíg tudod, ha fájdalmat érzel, állj meg, de nem vedd ki az ujjad! Várj egy kicsit, közben nyugtasd meg magad, és amikor már nem érzel fájdalmat, folytathatod. Így egészen addig, amíg teljesen be nem ment az ujjad.

Ha bármikor hosszú ideig nem múlik a fájó vagy nagyon kellemetlen érzés, hagyd abba és próbálkozz újra majd később. Semmi baj, sokszor nem megy elsőre vagy könnyen. Nem szabad ezt kudarcként megélni, fogd fel úgy, mint a kezdetet. Amikor legközelebb nekifogsz, biztosan jobban fog menni. Ha mégsem, akkor majd harmadszorra vagy negyedszerre, lassan, fokozatosan. Türelmesnek kell lenned, ez az egész nem megy egyik napról a másikra.


Ha benn van az ujjad, csinálj végig pár Kégel-gyakorlatot (összeszorítod a hüvelyizmaidat, mintha pisilnél, majd elernyeszted őket), ez is segít az ellazításban és a görcsös kontroll oldásában. És persze saját kezeddel érezheted, hogyan zárnak és nyitnak hüvelyizmaid - ez nagyon érdekes érzés és magabiztosságot is ad.

A gyakorlat végeztével lassan húzd ki az ujjadat. Nem szabad kapkodni, ismerkedj minden új érzéssel. Mielőtt felugranál és kirohannál lemosni a kezedet, pihenj egy kicsit és örülj az elért sikernek, haladásnak.

Elsőre tehát elég lesz ez az egy ujj. (Ha esetleg úgy érzed -bár ez nem valószínű-, hogy nagyon könnyen ment, nem volt kellemetlen és menne több is, fokozatosan elkezdhetsz gyakoroloni 2 ujjal is.) A következő alkalmakkor megint csináld ezt végig, egészen addig, amíg egyáltalán nem érzed kényelmetlennek az ujjad bevezetését.

2009. júl. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
cicáám,nem lehetsz benne biztos h fájni fog.17éves vok,16évesen vesztettem el a szüzességem és NEM FÁJT.de természetesen ehhez kell h előtte sokat pettingeljetek és megkell benne bíznod hamár őt akarod első alkalomra.
2009. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Azért annit hozzátennék a témához, hogy hiába dugsz fel magadnak bármit, addig szűz maradsz, amíg egy fiú a péniszével beléd nem hatol! Ugyanis ezt nevezzük a szüzesség elvesztésének! Remélem felfogtad a 12 éves kis agyacskáddal!
2009. júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
50%

szia! még én is szűz vagyok és szívesen megismernélek! küédj privit!

16 f

2009. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
azt csak a fiú tudja elvenni te hogy veszed el magadnak?
2009. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy jó vastag száraz kolbásszal meg lehet oldani. Csak vigyázz mert egyszer az utcánkba a lecsó kolbász beletört a kislányba, mentő vitte el.
2013. szept. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!