Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Úgy döntöttem nem várok...

Úgy döntöttem nem várok tovább, és elvesztem a szüzességem egy prostival. Aki volt már hasonló helyzetben, az le tudná írni mire érdemes figyelni? 23/F

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 09:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 TheHutyutyu ***** válasza:
nekem nem volt dolgom prostikkal de használj óvszert mert ki tudja milyen betegségeket szedsz össze :)
2012. aug. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
48%
Miért nem ismerkedsz inkább "rendes" lányokkal?
2012. aug. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
81%

Igen-igen, tedd meg, a lényeg hogy jól válassz!


Én is sokáig igaz szerelemről és egyéb marhaságokról álmodoztam, de sajnos egy rendes lány sem adott esélyt nekem, mert csúnya fiú vagyok és félénk.

Úgyhogy már majdnem 22 voltam, amikor nem bírtam tovább és elmentem egyhez. Tudtam, ha nem teszem meg és tovább halogatom, akkor 30 évesen is szűz maradok, mint itt nem is egy srác.

Tedd meg, mert a lányok nem szereteik a hozzánk hasonló rendes srácokat én már tudom csak azt sajnálom, hogy nem tini koromban jött erre rá. Több éven át tipikus jó fiú voltam és egy lánynak sem kellettem, de még most sem kellek,mert próbálok ugyan változni, bunkóbbá, rossz fiússá válni ez nem olyan könnyű.


Én úgy csináltam, hogy legalább 4-5 lányt felhívtam és amelyik szimpinek tűnt ahhoz mentem el és jól döntöttem szerintem ilyen kedvs lányt nem nagyon lehet kifogni prostiban. Ahhoz képest, hogy lakásos volt, még olcsónak is mondható szerintem. A gyönyörű testéről nem is beszélve. Csak azt bánom, hogy nem tudtam elmenni gumiban valamiért. Ennyit az 1 perc alatt elsülsz kis szűz elméletről.

2012. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
13%
Nem voltam még hasonló helyzetben, de voltam már olyan pasival, akinek szintén prosti volt az első,vele beszélgettem erről sokat, és nem ajánlom. Ettől nem változik semmi. Arról nem is beszélve, hogy akármennyire is tagadják a férfiak, rajtuk is nyomot hagy lelkileg az első. És az itthoni prostik nem olyanok, mint a Kaliforgiában...
2012. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
82%

ma 09:27


A rendes lányoknak nem kellenek rendes fiúk, ez van. A rámenős, beképzelt, egoista, önző rossz fiúknak kedvez az élet. Ez tény.

2012. aug. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
100%

Már hetek óta én is ezen gondolkodok. Főleg azóta mióta anyám lebu...ott az egész család előtt, bár ez nem nagyon érdekel, igazából le...rom:)

23/F

2012. aug. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 A kérdező kommentje:
Nem fog változni tőle semmi, de legalább megtapasztalom milyen a szex és egy nő közelsége. Tudom, hogy érzelmekkel lenne az igazi, de arra úgy sincs esélyem.
2012. aug. 1. 09:41
 8/76 anonim ***** válasza:
65%
OFF "Rendes" lányként mondom, hogy a "rendes" fiúkat szeretem. :)
2012. aug. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 A kérdező kommentje:

3-as, én is félek attól, hogy túl hamar elmegyek, akár már az előjáték közben... csak abban reménykedek, hogy a második menetre kicsit jobb lesz.

Árban mi számít átlagosnak?

2012. aug. 1. 09:56
 10/76 anonim ***** válasza:
50%

Most kegyetlenül őszinte leszek!:

Abba lehetne hagyni ezt a rendes lánynak nem kell rendes pasi dumát!!

Rohadt idegesítő! Nem gondoljátok, hogy az hogy ennyire vágytok valamire és nem kapjátok meg az nem csak a másik hibája?

Én sem jönnék össze egy pattanásos, zsíros hajú fiúval. De ha látok egy olyan fiút aki nem éppen egy Brad Pitt, de ezzel tökéletes tisztában is van, és nem akar nagy menőzni ad magára(!!!!!) azzal igen.

Tapasztalatból mondom hogy az ilyen fiúknak meg nem kellenek a csúnya lányok. Ti is túl sok amcsi filmet néztetek, ahol adott a csúnyácska fiú és egyszer csak beleszeret a műmellű szőkeség. Ez a való életben nem így van! Szép nőt akarsz? Azért tenni kell. Kezd ott, hogy sportolj! Fel kell nőni a feladathoz. Olyan elvárásaid legyenek a másikkal szemben, amilyenekkel te is rendelkezel.

Kétségkívül könnyebb az egyszerű utat választani, és elmenni egy prostihoz aki így is úgy is hozzád fog érni, de nem gondolod hogy ettől ugyanúgy nem fogod többnek érezni magad, amikor oda vágod elé a pénzt?

23 éves vagy! Könyörgöm, fiatal! Kicsit odafigyelnél magadra és megkapnál bárkit!

2012. aug. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!