Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit gondol mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondol mit érezhet? Akinek volt hasonló írjon pls. Érdemes még harcolnom érte vagy már most próbáljak felejteni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy 4 év után most szakítottunk az élettársammal 4 hete. Van egy 7 hónapos kisfiunk is akit imádunk....Szóval azért mentünk külön mert állandóan veszekedtünk nemtudtuk megbeszélni dolgokat....Mi után összvesztünk rá 1 hétre ki akart békülni velem ....mondtam ,h jó. köv. nap azt mondta ,h még sem akar kibékülni mert már nem szeret meg állandóan veszekszünk és azóta is ugyan ezt mondja...Mert ugye beszélünk ,h mi a helyzet a gyerekkel stb...Nah most mondtam neki h jöjjön el karácsonyra legyen nálam egy 2 napot mert nekem is jogom van látni a gyereket meg nekem nem elég az ,h hétvégente látom 1-2órát ő meg még nem akarja elengedni velem egyedül amíg ilyen kicsi.....Nah eljött ma ment haza persze végig azt mondta ,h nem szeret már...De a két éjszaka míg itt voltunk szexeltünk. elösször mondta ,h nem akar hagyjam de aztán nem ellenkezett és élvezte.Utánna meg persze mondta mert kérdeztem tőle ha nem szeret akkor miért feküdt le velem válasz az ,hogy kívánt mert az jó velem.Szerintetek ennyi az egész és igazat mond?És tényleg nem szeret?Vagy szeret de abban él ,hogy állandóan veszekszünk és ezen nem lehetne változtatni Mert a 4év alatt se tudtunk?Én nem szeretném elveszíteni hisz szeretem meg ott a baba is.De tudom ha nem harcolok érte most akkor ő nemfog ,ha meg hagyom akkor öszefog jönni késöbb mással azt meg nem szeretném mert nemtudnám elviselni.
2009. dec. 27. 18:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Előre is köszi a válaszokat.
2009. dec. 27. 18:20
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudja a rák, hogy mit érezhet..


Fogod magad és őt, leülsz vele és felteszed a kérdéseidet neki, megkéred,hogy mindenre őszintén válaszoljon, avagy adsz neki x időt,hogy gondolja át, mit is akar veled és visszatértek rá.


Itt neked senki nem fog hasznos tanácsot adni,a te életedért te vagy a felelős,nem vadidegenek..

2009. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Harcolj érte!!!!Ebből még lehet valami.Szorítok nektek!!
2009. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem ő sem tudja h mit akar. Ahogy már előttem mondták, beszélj vele, adj neki időt, aztán ha meg mindig nem akrja, akk hagyd a fenébe, mert enm érdemes teperni.
2009. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a commenteket...Az ,hogy beszélek vele már megvolt nem szeret már ennyi a válasz.De ezt bejátszotta már egyszer 2 éve....össze is jött akkor vkivel csak nem volt neki jó... meg h engem szeret csak nem vagyunk meg jól. És visszasírta magát.Nah ugyanezt nemtudnám megint elviselni....Szóval nemtudom mert ha harcolok érte és tényleg nem szeret akkor tovább szenvedek ,de ha mégis és nem teszek semmit akkor meg külön a család amikor együtt is lehetne..
2009. dec. 27. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!