Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes belemenni egy hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belemenni egy hosszabb kapcsolatba, ahol a nő idősebb 10 évvel, és még egy gyereke is van? Van jövője hosszú távon? Van valaki hasonló helyzetben? F/27 N/37

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdés,mit értesz hosszabb kapcsolaton? Mekkora a gyerek ? Válalnád-e az apasággal járó kötelezettségeket ? Elfogadna- e a gyerek téged?

Amúgy meg léteznek ilyen kapcsolatok,de,hogy mi várható 20 év múlva ? Akkor már a nő a nyugdíj felé jár,te pedig javakorabeli férfi leszel.

Gondold végig a dolgokat,mielőtt döntesz!

2009. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem érdemes hosszú távra belemenni, egy rövid kapcsolat biztosan érdekes és jó, de pl. házasságra nem érdemes gondolni. Ugyanis a nő és a férfi más ütemben öregszik, nőnél 5-10 évvel előbb lehet arról beszélni, hogy túl van a csúcson és öregszik. 50 év a legszebb férfikor, de azt nemigen szokás gondolni, hogy a nő fénykora az 50 éves kor. A feleséged már leszálló ágban lenne, amikor te még szexuálisan aktív, akár hódítani képes férfi lennél (42-45 éves korod körül). Egy 27 éves férfi ideálisan 20-25 éves nőkkel illik össze. NEM azért, mert pillanatnyilag velük érzi magát a legjobban (ugyanis tény, hogy sok szempontból jobb egy 30 fölötti nővel!), hanem azért, mert az egész életpályára vetítve jobb velük. Amit 20-as éveidben azzal "vesztesz", hogy éretlen, kevésbé megértő, "gyerek" lányt kell támogatnod (egy 20-22 évest) ahelyett, hogy érett, megértő, gondoskodó társad legyen (egy 37 éves nő), azt később "visszanyered" azzal, hogy egy 20 éves nő is lesz egyszer 37 éves, viszont 50 éves korodban nem kell bánkódnod azon, hogy már 10 éve nincs szexuális életed, pedig lehetett volna.
2009. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,hogy semmiképpen sem.Te még fiatal vagy lehet saját gyereked is,amúgy meg jogosak az előttem szólónak a kérdései!Gondold jól át,minden okot alaposan mérlegelj mielőtt döntesz.Milyen viszonyban vagy a hölgyel?Szerintem a hölgy élvezi,hogy megkaphat egy "fiatal ropogós húst",de én a helyedben férfi maradnék a saját korosztályomban.
2009. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fentebb ésszerű válaszokat kaptál. De hol vannak az érzelmek? Szereted? Egyébként nem kell örök hűséget fogadnod. Más fogad, mégis válnak. Adj esélyt a kapcsolatnak, még jó is kisülhet belőle.
2009. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig én is bizonytalan voltam, nem tudtam hogy mi lesz belőle, nem mertem igazából sokat várni az egésztől. De már lassan 2 éve együtt vagyunk, és komolyabb probléma sosem volt. Olyan szeretetet kapok tőle mint amilyet mástól még sosem, pedig voltak előtte is barátnőim. Gyerek teljes mértékben elfogad, szeret. Csak most már tényleg érdemes lenne letisztázni magamban hogy akkor most mi lesz. Viszont az első hozzászólásokban is van valami, sokszor gondolkozom azon hogy mi lesz 20, 30 év múlva. Ezért nem tudom mi lenne a helyes hosszú távon. :(
2009. jún. 16. 12:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom 6 évvel idősebb mint én szintén egy gyerekkel, és imádjuk egymást. 2 éve vagyunk együtt, a karácsonyt már közös házban ünnepeljük. Nagyon szeretem őt is és a picit is, nem érdekel, hogy 6 évvel idősebb. Nekem ők a mindenem. Nekünk is mondták. hogy hogy néz az ki, hogy 6 évvel idősebb, de nem érdekelt minket, most meg már örülnek neki, hogy így döntöttünk, és nem hallgattunk a rokonokra.


32/ffi

2009. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!