Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Huszonéves szüzek! Ti mért...

Huszonéves szüzek! Ti mért vagytok még szüzek?

Figyelt kérdés

Mellőzzük a "mert biztos rondák, lúzerek, stb." és egyéb sokszor trágár kommenteket.


Érintettek válasza érdekelne.



2012. aug. 2. 22:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
Mert még nem voltak nővel
2012. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
mer így döntöttem.
2012. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Mert volt pár csalódásom és azokat nem szeretném többször átélni. Ezért inkább nem is törekszem arra, hogy lányokkal kapcsolatot alakítsak ki. Tudom nem ez a megoldás de egyenlőre így érzem jónak és ettől nem tartom magam kevesebbnek másoknál.
2012. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 éves koromig nagyon jól elvoltam nők nélkül. Nem mondom h néha nem jutott eszembe, h de jó lenne már valaki, de valahogy mindig elfoglaltam magam mással. Aztán végül rájöttem, h ez így nem vezet sehová, kell valaki, akihez szólhatok, megoszthatom vele örömöm/bánatom, és ne adj isten szeretkezhetek is vele...:) Egy félresikerült első kapcsolat után jelenleg is azon vagyok, h megtaláljam azt a nőt, akivel kiegészítjük egymást...vagy legalábbis jól elvagyunk egymás mellett! :)
2012. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

Vagy választásból, vagy nem abból.

Ha nem abból, akkor szerintem ronda/félénk/beteg(?)

2012. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem megint én leszek az egyetlen, aki a legyet is röptében, ha alkalma nyílna rá. Néha tényleg kényelmetlenül érzem magam.


Szóval, nekem eddig alkalmam nem volt. A kvantumfizikához egy picivel jobban értek, mint a csajozáshoz, pedig egyiket sem tanultam, tehát az egyetlen reményem az lenne, ha egy domináns nő mozdulna rám. Na ez még nem jött össze. Más kritérium nincs.

2012. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
mert csúnya vagyok és ezért undorodnak tőlem a nők. Ez van, nem tudok mit tenni ellene. 22f
2012. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én annak tartogatom, aki megérdemli. 19/F
2012. aug. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

En bebeszeltem magamnak, hogy annyira kicsi a peniszem, hogy ha osszejonnek egy lannyal es arra kerulne a sor, vagy kinevetne, vagy csalodna es kiabrandulna belolem, vagy nem tudnek neki oromet szerezni es kudarc lenne a vege.


Sajnos eleg stabilan felepitettem magamnak ezeket a gatlasokat es felelmeket, eddig valahanyszor lett volna lehetosegem, mindig meghatraltam... de azon vagyok, hogy valahogy valtoztassak a hozzaallasomon.


26/F

2012. aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
10%
utolsó: Nem a hozzáállásodon kell változtatni, hanem az anyagi helyzeteden. Lehetsz te kívülről, belülről is ász, ha még fagyizni se tudod őt elvinni, akkor még ha adonisz vagy is csak futó kapcsolatra kellesz. Ha meg nem vagy az, akkor marad a hosszútávú kapcsolat, ilyenkor a külsőségek terén lejjebb adják a nők. De mivel nincs pénzed, a hosszútávú kapcsolat emiatt bukó.
2012. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!