Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Huszonéves szüzek! Ti mért...

Huszonéves szüzek! Ti mért vagytok még szüzek?

Figyelt kérdés

Mellőzzük a "mert biztos rondák, lúzerek, stb." és egyéb sokszor trágár kommenteket.


Érintettek válasza érdekelne.



2012. aug. 2. 22:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

utolsó: Azért, mert az elmondottakból egyenesen következik, hogy mi sem a külsőnkkel (nem a legújabb divat szerint öltözködünk, nem járunk mesterfodrászhoz, nem hordunk sem sikerszakállat, se nem borotváljuk naponta babapopsi puhára az arcunkat, nem fehéríttetjük hidrogén-peroxiddal vakító fehérre a fogsorunkat, de még kozmetikushoz és manikűröshöz sem, pedig manapság már ez minden metroszexuális férfinál alapnak számít. A közhiedelemmel ellentétben léteznek szőrös, "badass" stílusú metroszexuálisok is. A lényege, hogy ugyanannyit töltenek a tükör előtt, mint egy nő és havonta több tízezret költenek csak a külsejükre), sem pedig a belsőnkkel (bunkóság, magabiztosság) nem hívjuk fel a figyelmet magunkra. Láthatatlan szürke egérként elvegyülünk a tömegben. Egyszer nézz szét az utcán, a te tekintetedet sem az ilyenek vonzzák.


Az utcán csak bunkó és magabiztos emberek szólítanak le embereket (még akkor is, ha a külsejükre nem adnak). Mit vársz? Táblát akasszunk a nyakunkba?

2012. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

utolsó:


Nem,de ezzel a szürke egér hozzáállással sanszos hogy tényleg egyedül maradtok.Szóval ezen változtatni kéne.Én nem tartom magam szürke egérnek de nem egy srácot "ráztam le" pontosan azért mert egy önbizalom hiányos, besavanyodott,humortalan depressziós emberrel nem tudtam mit kezdeni.Fiatal vagyok élni akarom az életet, nem tudok egy embert kirángatni a sündisznóállásból.Elég nekem a magam "keresztje". Én is szívesen megismernék értékes embereket a felszínes buták helyett, és az jött le hogy a számítógépek mögött ezerszer értékesebb emberek vannak.Csak ki kéne nyílni.

2012. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ha te ennyire nyitott vagy, akkor idővel minden megy magától. Csak ne az első benyomás alapján ítélj.


Továbbra is áll a kérdés. Mit tegyünk? Öltözzünk divatosan? Legtöbben nem is értünk a divathoz. Szólítsunk le idegen lányokat? Ha képesek lennénk erre, akkor rég nem az interneten írogatnánk, hanem csajoznánk.


Egyenjogúság van, a nőnek ugyanannyi joga van leszólítani a férfit, vagy felszedni őt, mint fordítva.

2012. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!