Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az durva, hogy 15 évesen már...

Az durva, hogy 15 évesen már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, de a barátommal nagyon komoly a kapcsolatom. És annyira szeretjük egymást, hogy ez a kor engem nem zavarna. Úgy értem, hogy nem érdekel, hogy ilyen fiatal vagyok. Mert én testileg és lelkileg is fel vagyok rá készülve.

Nem vagyok k*rva de nem szeretnék még évekig várni. Szerintem max még egy évet várok. Mit gondoltok erről.

Csak normális válasz várok. Légyszi kort és nemet is írjátok.

Előre is köszi.



2012. aug. 5. 12:04
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
nem durva, ha szeretitek egymást és fel vagytok készülve de inkább várjatok még egy évet ha annyira jól megvagytok akkor egy év mulva is együtt lesztek és semmit nem vesztetek :)
2012. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Azt mondom neki, hogy várjuk meg a fél évet és majd csak utána.

És ha nem érti meg, akkor esküszöm, hogy dobom

2012. aug. 5. 14:47
 13/33 RaksashaGirl ***** válasza:

Tényleg várjatok még kicsit, a három hónap korai. Három hónap alatt, hiába, hogy viszonylag hosszú idő, nem biztos hogy eléggé megismeritek egymást. :) Én speciel alig múltam 14 mikor megtörtént, de akkor már majdnem fél éve együtt voltunk. Ennek másfél éve, két hét és ünnepeljük a második "évfordulónkat". :D Szóval én egy vagyok az élő példák közül a "13 évesen durva" kategóriára. Jó, én is tartom, ha sík az agyad, ne csináld 13 évesen, megspórolod a sok stresszet, de mi ezt már hónapok óta terveztük, mindennek utánanéztünk, szülőkkel is beszéltünk, onnan is kaptunk felvilágosítást, illetőleg csak felőlem.. xd De akkor is. :) Ha felkészült vagy, és odafigyelsz a dolgokra, rendesen vágsz a dologba, 13 évesen sem gáz. Ha csak poénból csinálod, vagy hogy menő legyél, na akkor már nagyon is gáz. :S Az a baj hogy sok az ilyen :(

Nektek meg nagyon drukkolok! ;) Írd meg majd hogy mi lett, képes-e várni, vagy nem? :)

16/L(oké, legyen 15, decembertől lesz 16.. xd)

2012. aug. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
100%

Neked kell érezni.

Ha biztos vagy abban, hogy fel vagy rá készülve, akkor tedd meg.

Időhöz kötni viszont hülyeségnek tartom. (Mármint, hogy 1 év meg fél év, stb. Meg az is, hogy csak azért ne feküdj le valakivel, mert még nem vagy 16 vagy 17 éves... Nem ettől függ, nem vagyunk egyformák... Tudod...)

Én 14 és fél voltam, 2 hónapja voltunk együtt akkor, és valahogy nem érdekelt sem az életkorom, sem hogy mi lesz utána, ő-e az igazi, stb... De még együtt vagyunk:-D

23,5L

2012. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 3 hónapja ?XDD

az komoly idő aztán a 4. hónapban megdug aztán otthagy és akkor mit csinálsz na ?:D

2012. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
100%

Előző:

1 év után is megteheti ugyanúgy... Vannak ilyen barmok...

Akkor legalább csak harmad annyi időt pazarolna rá, jobban jár.

2012. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:

Szia! :)

Én is 15 és fél éves vagyok..a barátommal az 5.hónap után feküdtem le..szeretjuk egymást és hosszútávra tervezunk még most..azonban a szex előtt megvolt minden aminek lennie kell..(ujjazas,akkor forditva.. :D ) várj még vagy 2 honapot te is :P

2012. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:

15 éves voltam amikor elvesztettem, pár hónap járás után, úgy éreztem, hogy készen vagyok rá és hát megtörtént :)

Azóta már a férjem 2OL

2012. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Ez milyen jó sztori!

Bár nekem is ilyen jól sikerülne a végén...

2012. aug. 7. 21:22
 20/33 anonim ***** válasza:

várd meg a 16-ot legalább!!!

Am kicsit durva!

2012. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!