Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves vagyok és lány, a...

13 éves vagyok és lány, a barátommal 1 év és 7 hónapja járunk és ő le akar velem feküdni. Belemenjek?

Figyelt kérdés
Nem így akartam elveszteni a szüzességem, ilyen korán, de nagyon szeretem őt és ha elutasítom akkor talán elhagy. Nagyon félek! Szerintetek?
2012. aug. 7. 17:22
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
86%

13 évesen 1év7hónapos kapcsolat? Az milyen már?

Nem kicsit,hanem nagyon korai lenne lefeküdni a barátoddal!Ha van egy csepp esze akkor eszébe sem jut,mert 14 alatt bűncselekmény.

2012. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
85%

Ha lefekszel vele, akkor is el fog hagyni, ez biztos.

Nem szeret ugyanis. Ha szeretne, nem akarna olyat, amit te nem akarsz, és nem kéne attól félned, hogy ha nem engedelmeskedsz kiskutya módjára, akkor elhagy. Az ilyen pasit ki kell rúgni, és olyannak tartogatni magad, akit nemcsak te szeretsz, hanem aki téged is szeret. Mert az, hogy te szereted, az csak fél siker, és semmit nem jelent.

2012. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
84%
Jé, tényleg, ezt el is felejtettem, igaza van, 14 év alatt bűncselekményt követ el, akkor is, ha beleegyezel. 2 választása van, javítóintézet vagy börtön.
2012. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim válasza:
84%
Ehhez érzelmileg még nem állsz készen,hisz azt írtad,hogy nem így akartad elveszíteni a szüzességed! 13 évesen éppen emiatt nagyon fiatal vagy,ne hagyd,hogy a ,,divat" irányítson! Van beleszólásod a dologba,így azt tedd amit szeretnél,de ha rám hallgatsz még vársz. Könnyebben vissza tudsz majd gondolni az első alkalomra,ha érettebb leszel és belátod,hogy helyesen cselekedtél. Gondolj bele,ha a srác csak azért van veled,hogy lefeküdjetek annak sok értelme nincs. A hirtelen fellépő érzések egy ismerősömnél,aki 13 évesen vesztette el a szüzességét sokkot okoztak,és ahányszor együtt van a jelenlegi barátjával mindig az első szex jut az eszébe és nem tudja magát elengedni.(jelenleg 19 éves)Te is így szeretnél járni? Szerintem legbelül tudod a választ.
2012. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
20%

És mi van azzal aki dugni akar és szereti is?


Minden fiú dugni akar, még ha szereti is...

2012. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
2012. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
69%
Kislány vagy még,még ha ovi óta "járnátok" is,még korai,ha ezért elhagy akkor ennyit is ér,gyerekszerelem majd kihevered.Szerintem 3-4 évnél korábban ne is gondolkozz a szexen.
2012. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 Mkuu válasza:
69%
szerintem ne is gondolkozz ilyeneken. még éveket kéne várnod mielott odáig elmész valakivel.
2012. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 Lilith1994 ***** válasza:
69%

nem értem 13 évesen miért kell még pasikkal foglalkozni. Lány vagyok, de ezt nem értem...oké én 15 voltam amikor egy csávóval megtörtént, de nem vagyok rá büszke. 16 évesen megtaláltam azt akivel az életemet le szeretném élni és bánom hogy a másik fiúnak adtam magam oda először. Már 18 éves múltam szóval ja...


ne tedd meg ha nem érzed magad készen rá.

2012. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
60%

1 ÉV 7 HÓNAP ÉS CSAK 13 VAGY? B@ZDMEG 11 ÉVESEN MÁR JÁRTÁL EGY PASIVAL?

GYŰLÖLÖM A MAI FIATALSÁGOT HOGY ILYEN IDŐSEN MÁR EZZEL KELL FOGLALKOZNI KÚRNI FŰVEL-FÁVAL,APÁVAL-ANYÁVAL..EGY SZÉGYEN VAGY TE IS ÉS AZ ÖSSZES HOZZÁD HASONLÓ 12-13 ÉVES KIS CSITRI AKIK ILYENKOR DUGNI AKARNAK MÁR..

IGEN DUGNI AKARSZ TE SZÉGYENTELEN?IGEN?AKKOR DUGDOSS BABÁKAT A BABAHÁZBA NE ITT VERD A NYÁLAD HOGY DUGNI AKARSZ!

2012. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!