Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves vagyok és lány, a...

13 éves vagyok és lány, a barátommal 1 év és 7 hónapja járunk és ő le akar velem feküdni. Belemenjek?

Figyelt kérdés
Nem így akartam elveszteni a szüzességem, ilyen korán, de nagyon szeretem őt és ha elutasítom akkor talán elhagy. Nagyon félek! Szerintetek?
2012. aug. 7. 17:22
1 2 3 4 5
 41/48 Válaszoló25 ***** válasza:
ne! pici vagy meg hozzá, s lehet hogy utána pár hónapra rá szétmentek. nincs értelme.
2012. dec. 31. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Tyűűű...én 13 évesen még játszottam,nem a szexen törtem az agyam.
2013. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim válasza:
dugd meg, cumiztasd le ennyi aztán csináljátok ezt hetente , de persze óvszerrel :D nincs mit a tanácsomért
2013. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:
ja te vagy a lány akkor hagyd ott
2013. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 Bogi004 válasza:
ha már ilyen sok ideje vele vagy akkor biztos nem csak a szex - re kellesz neki , ha arra kellenél nem várt volna ennyit rád. de ha félsz akkor semmiképpen ne menj bele. ha nem akarod ülj le és beszéld meg vele a dolgot. de ez még túl korai 13 évesen... nem szégyen ha szűz vagy
2013. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
ennél többet is várnak a szexért,13 vesen már az is sok hogy ennyire,komoly a kapcsolat nem beszélve a
2013. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
elég gáz,hogy egy kislány ezzel foglalkozik
2013. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 Válaszoló25 ***** válasza:
100%

47-es Bogi004-nek...

Szereti, ha ennyi időt várt rá? Ennyi idős korban azt sem tudják mi az. 11-12 éves volt akkor. Az általános iskola 4.-5. osztályos tanulója. Akik az ovit végig járják, azok is játszanak papást-mamást 7 évesen, hisz ott nem 1.7 évről van szó, hanem 4, ami egy házasságnak is sok. Nem az évek számítanak, hanem az, hogy érzelmileg nem áll ra készen. Azt se tudják hogy kell csinálni. Csak akit a filmekből látnak. S ha nem is hagyná ott a gyerek tuti a menő májer vezérhím lenne, mert megvolt az első. De hozzáteszem, ők az anyjukat is megdugnák. Sem a "normál" sem az orál szexet nem ajánlom ennyi idős korban. 1 év telt el a kiírás óta, nem tudom mi a fejlemény, de a 10-14 évesek ne beszéljenet járásról, mert azt sem tudják, mi egy kapcsolat. A hozzájuk hasonlók ma veled járok, holnap mással. Egy gyerek legyen gyerek, de az ilyen szülőket is pofán ba*nám hogy a takony menetet vágna a nyakán. Köszönet a VIVA TV-nek Nyaló Világ, Big Bráhner, Kéjjel-F@sszal Bukarest és társainak, hogy ide lyukadtunk. És mehetnek a piros kezek >_<

2013. jún. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!