Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha szerelmes belém a fiú,...

Ha szerelmes belém a fiú, mennyit tud rám várni? (Szűz vagyok) 20/L

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy barátommal 1 hónapja vagyunk együtt, nagyon jól megvagyunk, szeretem őt, és úgy érzem ő is engem. De még várni szeretnék a szexel, de érzem, hogy már a határait feszegetem. Ugyanakkor úgy gondolom, ha szeret akkor még valamennyit tud várni. (nem évekre gondolok)Szerintem normális azért még hogy 1 hónap után nem adom oda magam, főleg hogy az első lesz.
2012. aug. 8. 08:55
 1/9 anonim válasza:
40%
szia! ha szeret akkor bármeddig vár elhiheted. :)
2012. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez a ha szeret dolog elég 2 élű penge, mivel ilyen alapon meg ő is mondhatná, hogy ha szereted lefeküdnél vele :) De 1 hónap után van aki nem szűz és úgy se fekszik le pasival szóval nem olyan nagy gond ha még 1-2 hónapig húzod, de ez is pasi függő hogy meddig bírja. De szerintem csökkentheted a feszültséget azzal hogy pettinggeltek így nincs nagy rizikója annak hogy a 0 élvezet miatt elhagy, mert szerelem ide vagy oda az intim élvezetek is egy felnőtt kapcsolat fontos részei :) 22/F
2012. aug. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Kérdezd meg töle és megtudod.
2012. aug. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
43%
10 percet még biztos kibír.
2012. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

A kakas fut a tyúk után a baromfiudvar mélyén.

- Hülye tyúk - lihegi -, állj meg, hisz úgyis utolérlek!

- Jó - billegteti meg a farát a tyúkocska -, csak még néhány kört futok, nehogy k**vának nézzenek.

2012. aug. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 okoska31 ***** válasza:
93%

magára a közösülésre biztos tud várni.


azt meg senki nem mondta, hogy egy kis más szexuális játék ne lehetne.

szép fokozatosan.

2012. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Viccet félretéve - valóban az lesz a legjobb, ha beszélgettek.


Ha csak azért nem "adod magad oda", mert egy hónap után még nem illik, akkor a saját gátjaidba ütközöl, főleg ha kívánod vele az együttlétet.


Amúgy igen, teljesen normális, hogy kicsit félsz és ezt biztos érzi is rajtad a barátod, így érdemes megbeszélnetek, hiszen ez a kettőtök ügye.

Megközelíthetitek a témát a védekezés oldaláról. (Gumi, tabletta stb.)

2012. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
várni fog de te azt hiszed hogy minden fiú csak akkor akar szexelni ha szerelmes? sok romantikus filmet néz a mai fiatalság aztán már nem tudják mi a valóság, A Felhők felett három méterre mi? egy nagy szar az egész
2012. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
ha szeret, szerelmes beléd, akkor nincs az az idő amit ne várna meg. és jobb is ha még nem szexelsz vele, mert ezzel tesztelni tudod, hogy mennyire szeret. ha neki maga a szex a legfontosabb, és nem igazán szeret, akkor van "feszegetési határa". ha szeret de szexmániás, akkor is tud a végtelen időkig rád várni, max. elmaszturbál addig magába:D én a férjemet 1 egész évig várattam, míg hajlandó voltam lefeküdni vele. azóta is normális a szexuális életünk, és örülök hogy mással nem, csak a férjemmel feküdtem le, mert így a legjobb. :)
2012. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!