Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit javasolnátok? Először...

Mit javasolnátok? Először szeretnék lefeküdni a barátommal, ő már jóval tapasztaltabb (23 éves), én még nem voltam férfivel. Tudom, hogy ért a nőkhöz, tudja mit kell csinálni, de nem akar védekezni óvszerrel.

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy abban nem jó.Én viszont a gyógyszert korainak tartom. Ő megszakítással szeretné. Azt mondta soha nem volt még "baj". Én viszont félek így.

18/L


2012. aug. 15. 23:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz fogamzásgátlót szedni, akkor ne tedd. Nehogy már a pasi csettintsen, hogy mit csinálj. Ha annyira szeretne, figyelembe venné neked mi a jó. Ha pedig akkora f*sza csávó, amilyennek leírod, akkor húzzon óvszert. Megfelelő intelligenciaszinttel bíró emberek tudják, hogy a megszakításos védekezés nem védekezés. Persze könnyű beadni bármit egy tapasztalatlan szűzlánynak.
2012. aug. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem, akkor minek teszel fel kérdést? Bármit mond itt valaki, akkor jön a válaszod: "de én szeretem. Elhagy, ha nem teszem meg". Akkor dugasd meg magad úgy, aztán neveld fel egyedül a gyereket. Ez a férfi soha nem fog veled maradni, csak egy kalandot akar. Annyira tapasztalt már, de annyira... Kitudja milyen betegséget fogsz tőle elkapni, ha minden nővel így volt... Ő dicsekedett ezzel, hogy már egy fél falút meghúzott? Hát gratulálok az agyának, és neked is, hogy beleszerettél egy ilyen emberbe, és nem láttad meg, hogy mi van mögötte.

Meg fogod bánni, de kit érdekel most ki mit mond? Ne tegyél fel kérdést, ha a választ képtelen vagy elfogadni. Azt csinálsz, amit akarsz, mi meg leírtuk mi lesz a következménye.

2012. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
100%
Szerintem hagyd ott a barátodat!!Nem érdemel meg téged.És te biztos találsz nála jobbat,aki nem kockáztat semmit.Ki tudja h tényleg nem volt e még baj belőle!!A leírásod szerint egy nagy barom a barátod.Ugyhogy mondom szakíts vele vagy azon kapod magad h egyedül nevelsz egy gyereket!!
2012. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akar védekezni, akkor azt jelenti, hogy csak a szexre kellesz neki, nem veszi fontosnak azt, amit te szeretnél valójában!

A megszakításos közösülés NEM VÉDEKEZÉS, azaz bármikor teherbe eshetsz, nem beszélve a szexuális úton terjedő betegségekről --> egyik lányismerősöm elkapott szexuális úton egy vírust, és folyamatosan vérzett, nem lehetett elállítani; meg kellett műteni, most 3 hónapja nem használhat tampont, és nem szexelhet!

Szóval nem éri meg, és ne kockáztass: a fogamzásgátló tablettát pedig azoknak ajánlják, akik megbízható, hosszútávú párkapcsolatban élnek, s ismerik a partnerüket, nem hordoznak betegségeket!

2012. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

21/25 ezt a kérdést másoltad be...


rendben akkor megfogadom a tanács...beszélek vele...

köszönöm a segítséget!

2012. aug. 16. 12:00
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Jaj bocsi kérdező,már késő volt, nem azt akartam,hanem ezt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__3309..


De a lényeg az, hogy ne csináljátok megszakítással! Hiába akkora ász a barátod, akkor is történhetnek "balesetek"(mint hogy hirtelen elsül, hogy az előnedvről ne is beszéljek.) Emiatt gondoltam, hogy te írtad az előző kérdést is, mert ott a kérdező még az előnedv fogalmát sem ismerte, ami nem feltétlen baj, hiszen senki nem születik tapasztaltnak, de nagyon fontos, hogy még mielőtt szexelnél, bővítsd a tudásod ilyen téren is.

2012. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

igen az is az én kérdésem volt...de most már nem tudom mit akarok...

zavar van a fejemben...

sehogy nem jó

2012. aug. 16. 13:42
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én az első kérdésednél annyit láttam csak, hogy Te egy önbizalom hiányos lány vagy, akinek agy elvarásai vannak magával szemben, akkor még nem tudtam, hogy milyen a másik oldal.

Azt hittem, hogy a barátod, bár nőcsábász volt,de megváltozott(sajnos ritka az ilyen)és azért ilyen helyzetben melletted áll, de úgy látom most már, hogy ő nem partner ilyen téren. Sőt(!) még adja alád a lovat, kihasználva a gyenge pontodat. Azt tanácsolom, hogy mondd meg neki, hogy ez így nem pálya!

Én ha a helyeben lennék, tuti kiraktam volna egy ilyen felelőtlen hapsit. Nem olyan tapasztalt, mint Te hiszed, nem ez a jó szó rá! Nőcsábász, skalpvadász inkább illik rá, mert ha tényleg tapasztalt lenne, akkor felelősségteljes lenne, és nem akarna téged "beáldozni" a kényelme kedvéért.

Hidd el találsz Te ezerszer jobb pasikat is! Nem kell rögtön az első fiúnál leragadni, aki észrevesz! Sajnos a környezetemben is van egy-két pár, ahol ugyanezt tapasztalom, mint nálatok. A lány nem akarja elhagyni a barátját, mert ő neki az első, és úgyse kapna mást, a csávó meg önző módon kihasználja ezt, és úgy kezeli nyilvánosan is(!), mintha a szexuális játékszere lenne! Ezt nem szabad hagyni! Azok a lányok, akikről beszéltem, valójában nem csúnyák, csak magukat látják annak, és bár nem veszik észre, de sokan odavannak értük. Azt mondom, nézz körül a környezetedben, biztos van olyan, akit érdekelsz, csak Te eddig nem vetted észre.

Neked most elsősorban önbizalom növelésre lenne szükséged! Járj el szórakozni, ha nem vagy bulizós, azzal sincs semmi gond, én se vagyok egy "partiarc", de vannak különböző szakkörök, sportegyesületek, stb., ahová eljárhatsz. Ősztől azonban még ennél is jobb történik veled majd, hiszed főiskolás leszel, ott aztán majd kinyílik előtted a világ, sok új embert ismerhetsz meg,talán találkozol is majd egy rendes fiúval...

Szóval én azt mondom, hogy felejtsd el ezt a fiút, ne hagyd magad manipulálni! Ő nem a megfelelő fiú neked. Fel a fejjel, mindenkinek megvan a párja a világban, csak rá kell akadni. :)

2012. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam az előző kérdésedet is.


Azt javaslom, hogy várj még a szexszel!

A 18 csak egy szám, nem jelenti azt, hogy már felkészültél.

A kérdéseid és a válaszaid alapján is ez jön le.


Az első szexnek akkor kellene megtörténnie, amikor már annyira akarod, hogy nem bírod tovább!

Akkor, amikor már nem forognak ilyen butaságok a fejedben.


Ugyanis RÓLAD kellene szólnia, nem pedig arról, hogy a nagy kan pasidnak, mi a jó.


Neki természetes, hogy gumi nélkül lenne a legjobb.


DE neked nem!


Arra lenne szükséged, hogy vigyázzanak rád, óvjanak téged!

Figyeljen arra, hogy neked a lehető legkevésbé fájjon, és hogy ne tegyen ki a terhesség veszélyének, és a nemi betegségektől is megóvjon.


Azzal, hogy még gumit se akar húzni, láthatóan alkalmatlan erre a feladatra.


Ne akarj rosszat magadnak!


Fix, hogy HPV pozitív, ha ennyi nője volt (s erről nem is feltétlenül tudhat). És ez a legkevesebb. Könnyen jöhet hozzá még egy kis herpesz vagy chlamydia is.

2012. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Az biztos,hogy önbizalom hiányos vagyok...sajnos...:/

Úgy érzem,hogy nem találok jobbat,olyan furcsa érzés,mert már "koptattam le" pasikat...általában akinek megtetszek,mind így jár. Nem azért mert nagyon válogatós vagyok,hanem mert egyszerűen nem érzem azt a vonzódást feléjük,sőt taszítanak. Ez a férfi előtt egyetlen egyszer éreztem,hogy vonzódom valakihez,de vele sem sikerült,mert ő is olyan félénk volt,mint én,neki sem volt még kapcsolata. Utána jött,aki most van és olyan boldog voltam miatta,mert ő nem félénk tudja mit akar,nagyon beleszerettem...Úgy érzem,hogy nem találok mást,akinél érezhetném ugyanezt.

Járok szórakozni,nem sokszor,de azért járok...ezzel nincs baj.:)

Az igaz,hogy csak miatta szexeltem volna,mert tudom,hogyha neki van is barátnője,szexel kezdenek és utána dől el,hogy mi lesz...


Nem hinném,hogy van betegsége,azt mondta mindig odafigyel...

2012. aug. 16. 19:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!