Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már jó ideje várok de nem...

Már jó ideje várok de nem akar összejönni. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer régen elhatároztam,hogy akkor fogok lefeküdni valakivel,ha tényleg szeretem,hát ez sajnos még nem történt meg, és most már elmúltam 20 éves. Voltak fiúk az életemben de pettingnél tovább nem mentem egyikkel sem,mert úgy éreztem egyik sem az ,akivel először le szeretnék feküdni... most már kezdem bánni. Úgy érzem várhatok még egy jó ideig az igazira, ráadásul kezdek frusztrált is lenni ismerkedésnél amiatt,hogy még szűz vagyok. Szerintetek érdemes még várni valaki különlegesre? :( Egyre inkább hajlok a kalandok felé...
2012. júl. 26. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még várjál én is 20 éves vagyok pasi és csak egyszer voltam nővel, de meg is bántam kicsit sokat ittunk és hát nem bírtuk ki hogy ne történjen meg, persze azóta várom a különlegesebb pillanatokat de nekem sem jön el, igaz már voltam nővel de nem tartom azt igazinak mert nem sokra emlékszem belőle. Én is inkább a kalandok felé hajlanék de egy nagyon jó lánybarátom mondta hogy vérjak türelmesen mert nem lehet tudni mikor találom meg az igazit.
2012. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Èn is annyi idős vagyok mint te, és olyannal akarom előszőr akit szeretek, ilyet sajnos nem talàlok, de szerintem mèg fiatalok vagyunk ne adjuk fel. Egyszer én is ìgy gondolkodtam, hogy màr nem vàrok tovàbb ès majdnem megtörtént, a fiúról később kiderűlt, hogy egy utolsó szemétláda, ne egy ilyennel veszítsd el.
2012. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok. Még barátom sem volt nemhogy valakivel a pettingig eljussunk. Eleinte zavart a helyzetem, de mára már rájöttem, hogy tök felesleges emiatt frusztráltnak lenned és idegeskedned. Tedd azt amit jónak érzel, és próbálj meg úgy cselekedni, hogy ne bánd meg soha! Legyél büszke nő, ismerkedj, randizz, szórakozz! Előbb utóbb megtalálod a párod! :)
2012. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
egyszer voltam egy 24 eves szuzzel, koszi soha tobbet, tulkorosak vagytok, komolyan!
2012. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!