Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdhetek vele úgy, hogy...

Lefeküdhetek vele úgy, hogy én kicsit tapasztaltabb vagyok és nem vagyok belé halálosan szerelmes?

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok a barátom 17 éves és 3 hónapja járunk de ő több mint egy éve szerelmes belém.Mindketten szüzek vagyunk viszont én több mint 10 emberrel csókolóztam, amiben voltak lányok is és előző barátommal az orál is megvolt.Attól félek hogy túl fogja bonyolítani az első alkalmat, mert tényleg nagyon szerelmes..
2012. aug. 10. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
ri bi
2012. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem feküdhetsz le vele. Jobbat érdemel nálad (:.

Inkább hagyd ott, a srác érdekében.

Szánalmas ribee.

2012. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
cukorfalatka..egy ri banc vagy..:)
2012. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
csak még 2-en értenek velem egyet na pá ribikém XD
2012. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
epic fail
2012. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lefeküdhetsz,az örömlányok is ilyen helyzetben szoktak lenni.
2012. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

csináltál magadnak 1 problémát amin agyalhatszm tök feleslegesen. őszintén gratulálok :)

a válasz igen, lefeküdhetsz. :)

2012. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Olyan jó, hogy ennyire tisztába vagytok a személyiségemmel..Nem tartom magamat örömlánynak, senki nem tart annak a környezetemben,és attól hogy nemvagyok belé szerelmes még szeretem és fontos nekem!
2012. aug. 10. 23:22
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
khmm ribikém a mondatod: "Mindketten szüzek vagyunk viszont én több mint 10 emberrel csókolóztam, amiben voltak lányok is és előző barátommal az orál is megvolt" a lényeg ami nagyon fontos és megmagyarázza neked mért is vagy ribi: "viszont én több mint 10 emberrel csókolóztam, amiben voltak lányok is ". értelmezd ha elég okos vagy hozzá ha nem akkor ajánlom figyelmedbe a kisegítőket ha szövegértelmezési gondokkal küzdesz.
2012. aug. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 23:26 xD


"én több mint 10 emberrel csókolóztam, amiben voltak lányok is és előző barátommal az orál is megvolt"

Hát, cukorborsó, ez már önmagában is szánalmas. Főleg 16 évesen XD. Hagyd azt a szerencsétlen srácot, sokkal jobbat érdemel.

2012. aug. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!